Таг: голф

ЧАО, ЖУРИМ!

ЧАО, ЖУРИМ!

Да ми простите на српскиов, ама за инает на Захариева го пишувам. За да си има Бујар работа. Да ја теши, дека се нервира. ...
ТАЈГЕР ВУДС Е СРЕЌЕН ШТО Е ЖИВ, КАЖА ПОЛИЦИЈАТА ПО ВЧЕРАШНАТА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА СЛАВНИОТ ГОЛФЕР

ТАЈГЕР ВУДС Е СРЕЌЕН ШТО Е ЖИВ, КАЖА ПОЛИЦИЈАТА ПО ВЧЕРАШНАТА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА СЛАВНИОТ ГОЛФЕР

Прославениот голфер Тајгер Вудс е свесен и добро реагира по вчерашната операција откако се здоби со сериозни повреди на ногата во сообраќајната несреќ ...
ТАЈГЕР ВУДС ПРЕВЕЗЕН ВО БОЛНИЦА СО ПОВРЕДИ НА НОЗЕТЕ ПО ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА

ТАЈГЕР ВУДС ПРЕВЕЗЕН ВО БОЛНИЦА СО ПОВРЕДИ НА НОЗЕТЕ ПО ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА

Еден од најуспешните голфери на сите времиња Тајгер Вудс е тешко повреден во сообраќајна несреќа откако се превртел со своето возило во Лос Анџелес. ...
3 / 3 НАПИСИ