Таг: Граѓански суд

СИСТИНА ГО ТУЖИ БОКИ 13 ЗА НЕПЛАТЕНИ 10.000 ЕВРА ЗА ОПЕРАЦИЈА ЗА СТЕСНУВАЊЕ НА ЖЕЛУДНИКОТ

СИСТИНА ГО ТУЖИ БОКИ 13 ЗА НЕПЛАТЕНИ 10.000 ЕВРА ЗА ОПЕРАЦИЈА ЗА СТЕСНУВАЊЕ НА ЖЕЛУДНИКОТ

Бојан Јовановски - Боки 13, кој е во притвор, тужен е од приватната клиника „Аџибадем Систина“ за неплатени 10.313 евра за операција за стеснување на ...
ЕКСПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА КРИВИЧНИОТ СУД ВЛАДИМИР ПАНЧЕВСКИ ОСУДЕН ЗА МОБИНГ

ЕКСПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА КРИВИЧНИОТ СУД ВЛАДИМИР ПАНЧЕВСКИ ОСУДЕН ЗА МОБИНГ

Поранешниот претседател на Основниот суд Скопје 1 Владимир Панчевски е осуден за мобинг. Граѓанскиот суд денеска донесе одлука дека се потврдува тужба ...
3 / 3 НАПИСИ