Таг: „Империја“

1 2 3 432 / 32 НАПИСИ
ОРЦЕ КАМЧЕВ И ЧЕТВОРИЦАТА СОРАБОТНИЦИ СЕ ДОБРО, ЗА НИВ ВАЖАТ ИСТИТЕ ПРАВИЛА КАКО И ЗА СИТЕ ШТО СЕ ВО ПРИТВОР, ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА ЗАТВОРОТ „ШУТКА“

ОРЦЕ КАМЧЕВ И ЧЕТВОРИЦАТА СОРАБОТНИЦИ СЕ ДОБРО, ЗА НИВ ВАЖАТ ИСТИТЕ ПРАВИЛА КАКО И ЗА СИТЕ ШТО СЕ ВО ПРИТВОР, ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА ЗАТВОРОТ „ШУТКА“

За Орце Камчев, Цветан Панделески, Ненад Јосифовиќ, Зорица Арсовска и Тодор Мирчевски, кои по добивањето мерки притвор од по 30 дена во раните утринск ...
СЈО БАРА ПРИТВОР ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

СЈО БАРА ПРИТВОР ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

Бизнисменот Јордан Камчев вечерва беше донесен во Основниот суд Скопје 1 на распит кај судија на претходна постапка, како првоосомничен во истрагата н ...
1 2 3 432 / 32 НАПИСИ