Таг: исчезанат

ВО ПРЕСПАНСКОТО ЕЗЕРО ИСЧЕЗНА 16-ГОДИШНО МОМЧЕ ВО ПРЕВРТЕНА ПЕДАЛИНКА

ВО ПРЕСПАНСКОТО ЕЗЕРО ИСЧЕЗНА 16-ГОДИШНО МОМЧЕ ВО ПРЕВРТЕНА ПЕДАЛИНКА

Шеснаесетгодишно момче исчезна во водите на Преспанското езеро во близина на Претор, откако се превртела педалинка, раскажуваат очевидци кои на Илинде ...
СТРУМИЧАНЕЦ КОЈ БЕШЕ ИСЧЕЗНАТ МЕСЕЦ И ПОЛ НАЈДЕН МРТОВ ВО БУРЕ ВО БРАНАТА ТУРИЈА

СТРУМИЧАНЕЦ КОЈ БЕШЕ ИСЧЕЗНАТ МЕСЕЦ И ПОЛ НАЈДЕН МРТОВ ВО БУРЕ ВО БРАНАТА ТУРИЈА

Месец и половина откако беше пријавен за исчезнат, струмичката полиција го пронајде телото на Ристо Иљашев од Струмица, фрлено во метално буре и потоп ...
2 / 2 НАПИСИ