Таг: киселина

ГРЧКИ СВЕШТЕНИК ФРЛИ КИСЕЛИНА ВРЗ СВЕШТЕНИЦИ КОИ САКАЛЕ ДА ГО ИСКЛУЧАТ ОД ЦРКВАТА ОТКАКО БИЛ ФАТЕН СО КОКАИН

ГРЧКИ СВЕШТЕНИК ФРЛИ КИСЕЛИНА ВРЗ СВЕШТЕНИЦИ КОИ САКАЛЕ ДА ГО ИСКЛУЧАТ ОД ЦРКВАТА ОТКАКО БИЛ ФАТЕН СО КОКАИН

Седуммина високи членови на Грчката православна црква и уште три лица се примени во болница со изгореници откако биле испрскани со киселина од свештен ...
ИНСПЕКТОР ПО ЕКОЛОГИЈА ГО УДРИЛА СТРУЈА ДОДЕКА ПРОВЕРУВАЛ ШТО ИСТЕКУВА ОД ЦИСТЕРНА НА ТАБАНОВЦЕ

ИНСПЕКТОР ПО ЕКОЛОГИЈА ГО УДРИЛА СТРУЈА ДОДЕКА ПРОВЕРУВАЛ ШТО ИСТЕКУВА ОД ЦИСТЕРНА НА ТАБАНОВЦЕ

Инспектор за заштита на животна средина добил изгореници на телото откако го удрила струја додека вршел проверка на вагон од кој истекувала киселина, ...
2 / 2 НАПИСИ