Таг: контрареплики

СУПЕР ВЕСТИ

СУПЕР ВЕСТИ

1 Супер вест за Македонците стаса неделава од Европската унија. Бугарија, која од 1 јануари ќе биде претседавач со Унијата, најави дека ќе се потруди ...
ПРАТЕНИЧКА ОД ВМРО-ДПМНЕ РЕЧЕ ДЕКА ДЕБАТАТА ЗА ПЛАТФОРМАТА Е ДЕГУТАНТНА И МОНОТОНА

ПРАТЕНИЧКА ОД ВМРО-ДПМНЕ РЕЧЕ ДЕКА ДЕБАТАТА ЗА ПЛАТФОРМАТА Е ДЕГУТАНТНА И МОНОТОНА

Пратеничката Дафина Јовановска - Стојановска од ВМРО-ДПМНЕ кажа дека дискусијата за т.н. Тиранска платформа станала монотона и дегутантна на денешното ...
2 / 2 НАПИСИ