Таг: Кривичен суд

1 13 14 15142 / 142 НАПИСИ
ГОРДАНА ЈАНКУЛОСКА ДЕНЕСКА НА РАСПИТ ЗА „ТВРДИНА“

ГОРДАНА ЈАНКУЛОСКА ДЕНЕСКА НА РАСПИТ ЗА „ТВРДИНА“

Судија на претходна постапка на Основниот суд Скопје 1 денеска ќе ги сослушува и треба да донесе одлуки за мерките што ги побара Специјалното јавно об ...
АПЕЛАЦИЈА ЈА ОТФРЛИ ЖАЛБАТА НА СЈО – ГРУЈОВСКИ ОФИЦИЈАЛНО ВО КУЌЕН ПРИТВОР

АПЕЛАЦИЈА ЈА ОТФРЛИ ЖАЛБАТА НА СЈО – ГРУЈОВСКИ ОФИЦИЈАЛНО ВО КУЌЕН ПРИТВОР

Скопје, 4 април, 2016 - (META) Апелацискиот суд Скопје денеска донел одлука со која се прогласил за ненадлежен по жалбата на Специјалното јавно обвини ...
1 13 14 15142 / 142 НАПИСИ