Таг: Лила

ЛИЛА НЕ ПЛАТИЛА ДАНОК ЗА 260.000 ЕВРА ШТО ГИ ЗЕЛА ЗА ПРОЕКТ НА БОКИ 13, ВЕЛАТ ОД ФИНАНСИСКА ПОЛИЦИЈА

ЛИЛА НЕ ПЛАТИЛА ДАНОК ЗА 260.000 ЕВРА ШТО ГИ ЗЕЛА ЗА ПРОЕКТ НА БОКИ 13, ВЕЛАТ ОД ФИНАНСИСКА ПОЛИЦИЈА

Финансиската полиција поднесе кривична пријава до Јавното обвинителство против водителката Лила Стојановска заради даночно затајување. Стојановска се ...
ЈАС МУ ДАДОВ ДОНАЦИЈА И ПОЗАЈМИЦА НА БОКИ, МЕНЕ НИКОЈ НЕ МИ ПРЕФРЛИЛ ПАРИ, СВЕДОЧЕШЕ ЛИЛА НА „РЕКЕТ“

ЈАС МУ ДАДОВ ДОНАЦИЈА И ПОЗАЈМИЦА НА БОКИ, МЕНЕ НИКОЈ НЕ МИ ПРЕФРЛИЛ ПАРИ, СВЕДОЧЕШЕ ЛИЛА НА „РЕКЕТ“

Водителката Лила Стојановска, блиска пријателка на обвинетиот Бојан Јовановски - Боки 13, сведочењето денеска во „Рекет“ го почна со тоа што кажа дека ...
2 / 2 НАПИСИ