Таг: Мартин Протуѓер

БИТОЛСКО ЏАМЧЕ

БИТОЛСКО ЏАМЧЕ

Владата ја покачи платата на работниците. Сега треба и на неработниците. ...
МЕ НЕРВИРААТ ПЕДЕРИ КАКО ШВРГОВСКИ, ВЕЛИ ВО БОМБИТЕ ПРОТОЃЕР ЗА ЕКСОБВИНИТЕЛОТ, СЕГА АДВОКАТ НА МИЈАЛКОВ

МЕ НЕРВИРААТ ПЕДЕРИ КАКО ШВРГОВСКИ, ВЕЛИ ВО БОМБИТЕ ПРОТОЃЕР ЗА ЕКСОБВИНИТЕЛОТ, СЕГА АДВОКАТ НА МИЈАЛКОВ

Во Основниот суд Скопје 1 денеска продолжи слушањето на бомбите како доказен материјал за предметот на Специјалното јавно обвинителство „Титаник“, во ...
ТИГРЕСТИ ЛИСИЦИ ЗА МИЛЕ, ЧАТАЛОТ СО ТЕГНАЛО ЈА БОИ ВЛАДАТА

ТИГРЕСТИ ЛИСИЦИ ЗА МИЛЕ, ЧАТАЛОТ СО ТЕГНАЛО ЈА БОИ ВЛАДАТА

Кафезот со затворениците стигна пред Влада. Демонстрантите воделе посебна грижа за лисиците на рацете на аболицираните. Поранешниот министер за трансп ...
3 / 3 НАПИСИ