Таг: местење

ТРАМП НЕГИРАШЕ ДЕКА БАРАЛ ОДЛОЖУВАЊЕ НА ИЗБОРИТЕ ОТКАКО И РЕПУБЛИКАНЦИТЕ МУ КАЖАА ДЕКА ТОА НЕМА ДА СЕ СЛУЧИ

ТРАМП НЕГИРАШЕ ДЕКА БАРАЛ ОДЛОЖУВАЊЕ НА ИЗБОРИТЕ ОТКАКО И РЕПУБЛИКАНЦИТЕ МУ КАЖАА ДЕКА ТОА НЕМА ДА СЕ СЛУЧИ

Високи републикански функционери го отфрлија предлогот на Доналд Трамп за одложување на ноемвриските претседателски избори поради грижите дека би може ...
АЛБАНСКИ СКЕНДЕРБЕУ ЈА НАДМИНА ПРИЛЕПСКА ПОБЕДА СО СУСПЕНЗИЈАТА ОД ДЕСЕТ ГОДИНИ ПОРАДИ МЕСТЕЊЕ

АЛБАНСКИ СКЕНДЕРБЕУ ЈА НАДМИНА ПРИЛЕПСКА ПОБЕДА СО СУСПЕНЗИЈАТА ОД ДЕСЕТ ГОДИНИ ПОРАДИ МЕСТЕЊЕ

Еден од најдобрите албански клубови Скендербеу е исфрлен од европските фудбалски купови на десет години поради местење, што претставува најтешка казна ...
2 / 2 НАПИСИ