Таг: навреди

ЕДЕН ВЕРБАЛЕН НАПАД НЕ МОЖЕ ДА ЈА СМЕНИ НАШАТА СЛИКА ДЕКА СТЕ ПРИМЕР ЗА МИРЕН НАРОД, ВЕЛАТ КОРЕЈЦИТЕ КОИ ЗАВЧЕРА БЕА НАВРЕДУВАНИ ПОРАДИ КОРОНАВИРУСОТ

ЕДЕН ВЕРБАЛЕН НАПАД НЕ МОЖЕ ДА ЈА СМЕНИ НАШАТА СЛИКА ДЕКА СТЕ ПРИМЕР ЗА МИРЕН НАРОД, ВЕЛАТ КОРЕЈЦИТЕ КОИ ЗАВЧЕРА БЕА НАВРЕДУВАНИ ПОРАДИ КОРОНАВИРУСОТ

„Ова во Скопје беше изолиран случај. Вие сте мирен народ и досега не сме имале проблем“, вели Еди Чеј од Јужна Кореја, кој е претставник на мировната ...
СОВЕТНИЦИТЕ ОД ВМРО-ДПМНЕ ЈА НАПУШТИЈА СЕДНИЦАТА ОТИ ШИЛЕГОВ ГО НАВРЕДИЛ МАНЕВСКИ

СОВЕТНИЦИТЕ ОД ВМРО-ДПМНЕ ЈА НАПУШТИЈА СЕДНИЦАТА ОТИ ШИЛЕГОВ ГО НАВРЕДИЛ МАНЕВСКИ

Советниците на ВМРО-ДПМНЕ денеска ја напуштија седницата на Советот на Град Скопје, поради како што рекоа навредите кои градоначалникот Петре Шилегов ...
“ЌУТИ ШАРКА, ЌУУУТ!“, Ѝ ДОФРЛАШЕ ВЛАДАНКА АВИРОВИЌ НА СОФИЈА КУНОВСКА НА КОМИСИЈАТА ЗА ПОПЛАВИТЕ ВО СОБРАНИЕ

“ЌУТИ ШАРКА, ЌУУУТ!“, Ѝ ДОФРЛАШЕ ВЛАДАНКА АВИРОВИЌ НА СОФИЈА КУНОВСКА НА КОМИСИЈАТА ЗА ПОПЛАВИТЕ ВО СОБРАНИЕ

Со кавга, недолични коментари, навреди и вулгарен речник, кои на моменти предизвикаа жестоки реакции кај некои пратеници, беше спречена да почне надзо ...
3 / 3 НАПИСИ