Таг: отчет

1 213 / 13 НАПИСИ
ГРУЕВСКИ ГО ПРИМИ МОМЧЕТО ШТО СЕ ОНЕСВЕСТИ ДОДЕКА ДАВАШЕ ОТЧЕТ ЗА ОТЧЕТОТ НА ЗАЕВ

ГРУЕВСКИ ГО ПРИМИ МОМЧЕТО ШТО СЕ ОНЕСВЕСТИ ДОДЕКА ДАВАШЕ ОТЧЕТ ЗА ОТЧЕТОТ НА ЗАЕВ

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски вечерва го прими момчето кое попладнево се онесвести за време на неговото обраќање по повод отчетот на премиерот ...
ИАКО ЧЕТВРТ ГОДИНА БЕШЕ ВО КУЌЕН ПРИТВОР, ТАЛЕСКИ ОДРЖА ОТЧЕТ ЗА СРАБОТЕНОТО

ИАКО ЧЕТВРТ ГОДИНА БЕШЕ ВО КУЌЕН ПРИТВОР, ТАЛЕСКИ ОДРЖА ОТЧЕТ ЗА СРАБОТЕНОТО

Иако четвртина од годината ја мина во куќен притвор, битолскиот градоначалник Валдимир Талески денес пред новинарите во Битола одржа отчет за сработен ...
СОБРАНИСКАТА КОМИСИЈА ЗА ПОЛИТИЧКИ СИСТЕМ ЌЕ ЈА ЧЕКА ЈАНЕВА ЗА ДА РАСПРАВА ПО ИЗВЕШТАЈОТ

СОБРАНИСКАТА КОМИСИЈА ЗА ПОЛИТИЧКИ СИСТЕМ ЌЕ ЈА ЧЕКА ЈАНЕВА ЗА ДА РАСПРАВА ПО ИЗВЕШТАЈОТ

Скопје, 21 март, 2016 - (META) Почна и речиси во исто време заврши седницата во салата 4 во Собранието на Република Македонија, каде Комисијата за пол ...
1 213 / 13 НАПИСИ