Таг: полицаец

1 2 324 / 24 НАПИСИ
КУМАНОВЕЦОТ ШТО ГО УБИ ПОЛИЦАЕЦОТ СЕ ЛЕКУВАЛ ВО ДУШЕВНА БОЛНИЦА ВО ШВЕДСКА

КУМАНОВЕЦОТ ШТО ГО УБИ ПОЛИЦАЕЦОТ СЕ ЛЕКУВАЛ ВО ДУШЕВНА БОЛНИЦА ВО ШВЕДСКА

Енвер Бајрамовски (33) од кумановската населба Средорек, кој го уби полицаецот Горан Станишевски (36), 9 месеци бил азилант во Шведска и ги поминал во ...
ОТВОРЕНА ИСТРАГА ЗА УБИСТВОТО НА ПОЛИЦАЕЦОТ ВО КУМАНОВО

ОТВОРЕНА ИСТРАГА ЗА УБИСТВОТО НА ПОЛИЦАЕЦОТ ВО КУМАНОВО

Основното јавно обвинителство Куманово оформи предмет за убиството на полицаецот Горан Станишевски, кој минатата недела беше смртно повреден во населб ...
УБИЕН ПОЛИЦАЕЦ ВО КУМАНОВО

УБИЕН ПОЛИЦАЕЦ ВО КУМАНОВО

Полицаец од СВР Куманово е прободен со нож додека интервенирал за семејно насилство во кумановската населба Средорек. Од задобиените повреди полицаецо ...
РОМАНТИКА ВО РЕВОЛУЦИЈАТА,БАКНЕЖ И ЦВЕЌЕ ЗА МЛАД ПОЛИЦАЕЦ ОД ДЕМОНСТРАНТКА

РОМАНТИКА ВО РЕВОЛУЦИЈАТА,БАКНЕЖ И ЦВЕЌЕ ЗА МЛАД ПОЛИЦАЕЦ ОД ДЕМОНСТРАНТКА

Шарените револуционери уште еднаш покажаа дека се романтични. На пат од Влада кон Собранието, пред канцеларијата на Претседателот Ѓорге Иванов една де ...
1 2 324 / 24 НАПИСИ