Таг: полицајка

ПОЛИЦАЈКА ПОВРЕДИЛА ЈАВНА ОБВИНИТЕЛКА ВО БИТОЛА ВО ОБИД ДА Ѝ ГО ОДЗЕМЕ ЗАПИСНИКОТ

ПОЛИЦАЈКА ПОВРЕДИЛА ЈАВНА ОБВИНИТЕЛКА ВО БИТОЛА ВО ОБИД ДА Ѝ ГО ОДЗЕМЕ ЗАПИСНИКОТ

Јавната обвинителка Ж. К. Б., вработена во Основното јавно обвинителство во Битола, пријавила дека вчера околу 14 часот, додека била на работното мест ...
MEСТО ДА ЈА УНАПРЕДАТ, ПОЛИЦАЈКА ОД СПЕЦИЈАЛНАТА ЕДИНИЦА ЈА ДЕГРАДИРАЛЕ СО КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА ЗА ПОМАЛА ПЛАТА, Ѝ РЕКЛЕ НЕ ИМ ТРЕБААТ ЖЕНИ

MEСТО ДА ЈА УНАПРЕДАТ, ПОЛИЦАЈКА ОД СПЕЦИЈАЛНАТА ЕДИНИЦА ЈА ДЕГРАДИРАЛЕ СО КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА ЗА ПОМАЛА ПЛАТА, Ѝ РЕКЛЕ НЕ ИМ ТРЕБААТ ЖЕНИ

Полицајка од МВР, припадничка на Единицата за специјални задачи „Тигар“, по враќањето од породилно отсуство завршила како службеничка во канцеларија с ...
ПОЛИЦАЈКАТА БИЛА ОМАЛОВАЖУВАНА, НЕМАЛО ФИЗИЧКИ КОНТАКТ, РЕЧЕ ЗАЕВ ЗА ИНЦИДЕНТОТ СО АСАНИ

ПОЛИЦАЈКАТА БИЛА ОМАЛОВАЖУВАНА, НЕМАЛО ФИЗИЧКИ КОНТАКТ, РЕЧЕ ЗАЕВ ЗА ИНЦИДЕНТОТ СО АСАНИ

Премиерот и претседател на СДСМ Зоран Заев на денешниот осмомартовски марш во Куманово организиран од  Форумот на жени на СДСМ, рече дека секаков вид ...
3 / 3 НАПИСИ