Таг: прекршочна пријава

500 ЕВРА КАЗНА ЌЕ ПЛАТИ ГРАЃАНИНОТ КОЈ СЕ ОБИДЕ ДА ГО ИСПРСКА ГРУЕВСКИ СО СПРЕЈ

500 ЕВРА КАЗНА ЌЕ ПЛАТИ ГРАЃАНИНОТ КОЈ СЕ ОБИДЕ ДА ГО ИСПРСКА ГРУЕВСКИ СО СПРЕЈ

Министерството за внатрешни работи му поднесе две прекршочни пријави и му изрече парична казна од 500 евра на 36-годишниот Р.Р., кој синоќа на митинго ...
1 / 1 НАПИСИ