Таг: Том Круз

АРКТИЧКИОТ АРХИПЕЛАГ СВАЛБАРД ЗАБРАНИ ХЕЛИКОПТЕРИ НА СНИМАЊЕТО НА НОВИОТ ФИЛМ „НЕВОЗМОЖНА МИСИЈА“

АРКТИЧКИОТ АРХИПЕЛАГ СВАЛБАРД ЗАБРАНИ ХЕЛИКОПТЕРИ НА СНИМАЊЕТО НА НОВИОТ ФИЛМ „НЕВОЗМОЖНА МИСИЈА“

Продуцентите на новиот филм од франшизата „Невозможна мисија“ се откажаа од обидот да добијат дозвола за слетувањe на десетици хеликоптери на Свалбард ...
СЕ ОТВОРА 75. КАНСКИ ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛ, СЕ ВРАЌААТ ЗАБАВИТЕ И ХОЛИВУДСКИОТ СЈАЈ

СЕ ОТВОРА 75. КАНСКИ ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛ, СЕ ВРАЌААТ ЗАБАВИТЕ И ХОЛИВУДСКИОТ СЈАЈ

Канскиот филмски фестивал се подготвува за своето 75. издание, кое ќе донесе комбинација од големи холивудски имиња, возбудливи дебитанти и поранешни ...
2 / 2 НАПИСИ