Таг: Живко Пејковски

ПОЧИНА ЗАТВОРЕНИЧКА ВО ИДРИЗОВО, ШЕСТИ СМРТЕН СЛУЧАЈ ВО ЗАТВОРОТ ЗА ШЕСТ МЕСЕЦИ

ПОЧИНА ЗАТВОРЕНИЧКА ВО ИДРИЗОВО, ШЕСТИ СМРТЕН СЛУЧАЈ ВО ЗАТВОРОТ ЗА ШЕСТ МЕСЕЦИ

Во затворот Идризово ноќеска починала 45-годишна затвореничка од Струмица, потврди за САКАМДАКАЖАМ.МК директорот на затворот Живко Пејковски. Откак ...
1 / 1 НАПИСИ