Таг: Зум

БОРИС ЏОНСОН ПРЕКУ ЗУМ ПРИСУСТВУВАШЕ НА СЕДНИЦА НА БРИТАНСКИОТ ПАРЛАМЕНТ

БОРИС ЏОНСОН ПРЕКУ ЗУМ ПРИСУСТВУВАШЕ НА СЕДНИЦА НА БРИТАНСКИОТ ПАРЛАМЕНТ

Британскиот премиер Борис Џонсон присуствуваше на денешната седница на парламентот преку Зум откако неделава повторно мораше да оди во самоизолација п ...
МАГАЗИНОТ „ЊУЈОРКЕР“ ГО ОТПУШТИ НОВИНАРОТ КОЈ БИЛ ФАТЕН КАКО МАСТУРБИРА ЗА ВРЕМЕ НА СОСТАНОК НА ЗУМ

МАГАЗИНОТ „ЊУЈОРКЕР“ ГО ОТПУШТИ НОВИНАРОТ КОЈ БИЛ ФАТЕН КАКО МАСТУРБИРА ЗА ВРЕМЕ НА СОСТАНОК НА ЗУМ

Магазинот „Њујоркер“ го отпушти еден од своите најпознати новинари Џефри Тубин откако тој бил фатен во недолична ситуација за време на состанок на уре ...
ИЛОН МАСК ИМ ЗАБРАНИ НА СВОИТЕ ВРАБОТЕНИ ДА ЈА КОРИСТАТ АПЛИКАЦИЈАТА ЗУМ ЗАШТО Е НЕБЕЗБЕДНА

ИЛОН МАСК ИМ ЗАБРАНИ НА СВОИТЕ ВРАБОТЕНИ ДА ЈА КОРИСТАТ АПЛИКАЦИЈАТА ЗУМ ЗАШТО Е НЕБЕЗБЕДНА

„СпејсЕкс“, ракетната компанија на Илон Маск, им забрани на своите вработени да ја користат видеоконференциската апликација Зум поради сериозни грижи ...
3 / 3 НАПИСИ