Таг: Антоан Гризман

БАРСЕЛОНА ГО ОТКУПИ ГРИЗМАН ЗА 120 МИЛИОНИ ЕВРА, АТЛЕТИКО СЕ ЖАЛИ ДЕКА Е МАЛКУ

БАРСЕЛОНА ГО ОТКУПИ ГРИЗМАН ЗА 120 МИЛИОНИ ЕВРА, АТЛЕТИКО СЕ ЖАЛИ ДЕКА Е МАЛКУ

Барселона потпиша петгодишен договор со францускиот напаѓач Антоан Гризман, откако го откупи од Атлетико Мадрид за 120 милиони евра. Каталонците во ис ...
СЛАВЕНИЧКИОТ ТАНЦ НА ГРИЗМАН Е ПОЗАЈМЕН ОД РАПЕРОТ ДРЕЈК

СЛАВЕНИЧКИОТ ТАНЦ НА ГРИЗМАН Е ПОЗАЈМЕН ОД РАПЕРОТ ДРЕЈК

Антоан Гризман имаше уште две прилики да ги покаже своите препознатливи славенички движења, откако со неговите два гола домаќинот Франција синоќа се п ...
ГРИЗМАН СЕКОГАШ ИГРА СО ДОЛГИ РАКАВИ ОТИ САКА ДА БИДЕ КАКО БЕКАМ

ГРИЗМАН СЕКОГАШ ИГРА СО ДОЛГИ РАКАВИ ОТИ САКА ДА БИДЕ КАКО БЕКАМ

Антоан Гризман беше единствениот фудбалер во француската репрезентација по долги ракави во полуфиналниот натпревар на Европското првенство во Франција ...
3 / 3 НАПИСИ