Таг: Беќир Асани

ПУШЕЊЕ СО ЈАЗИК

ПУШЕЊЕ СО ЈАЗИК

1 Многумина имаат мислење за Законот за употреба за јазиците, иако верувам дека не ни знаат што е напишано во него. Многумина се против законот, оти м ...
ВЛАДАТА ГО ПОДДРЖА ПРОТЕСТОТ НА НОВИНАРИТЕ ПРОТИВ ВЛАДАТА

ВЛАДАТА ГО ПОДДРЖА ПРОТЕСТОТ НА НОВИНАРИТЕ ПРОТИВ ВЛАДАТА

Новинарите денеска протестираа пред Владата поради заканите и навредите упатени од високиот функционер на ДУИ Беќир Асани кон претседателот на Здружен ...
СИНДИКАТОТ НА НОВИНАРИ УТРЕ НА ПРОТЕСТ ПРЕД ВЛАДА ПО ЗАКАНИТЕ И НАВРЕДИТЕ НА АСАНИ УПАТЕНИ КОН СЕЛМАНИ

СИНДИКАТОТ НА НОВИНАРИ УТРЕ НА ПРОТЕСТ ПРЕД ВЛАДА ПО ЗАКАНИТЕ И НАВРЕДИТЕ НА АСАНИ УПАТЕНИ КОН СЕЛМАНИ

Претседателката на Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници Тамара Чаусидис повика на протест утре напладне пред Влада поради навредите ...
ПОЛИЦАЈКАТА ШТО СЕ УДРИ ОД ПАЈАКОТ ДАДЕ ИСКАЗ ВО ОБВИНИТЕЛСТВОТО

ПОЛИЦАЈКАТА ШТО СЕ УДРИ ОД ПАЈАКОТ ДАДЕ ИСКАЗ ВО ОБВИНИТЕЛСТВОТО

Полицајката Јасмина Јаначкова, која беше агресивно вербално нападната од Беќир Асани, висок функционер во ДУИ, денеска даде исказ во Скопското обвинит ...
ПОЛИЦАЈКАТА БИЛА ОМАЛОВАЖУВАНА, НЕМАЛО ФИЗИЧКИ КОНТАКТ, РЕЧЕ ЗАЕВ ЗА ИНЦИДЕНТОТ СО АСАНИ

ПОЛИЦАЈКАТА БИЛА ОМАЛОВАЖУВАНА, НЕМАЛО ФИЗИЧКИ КОНТАКТ, РЕЧЕ ЗАЕВ ЗА ИНЦИДЕНТОТ СО АСАНИ

Премиерот и претседател на СДСМ Зоран Заев на денешниот осмомартовски марш во Куманово организиран од  Форумот на жени на СДСМ, рече дека секаков вид ...
АКО НЕКОЈ ИМА СНИМКИ, НЕКА ГИ ДОСТАВИ ВО МВР, КАЖА СПАСОВСКИ ЗА ИНЦИДЕНТОТ НА ПОЛИЦАЈКАТА СО АСАНИ

АКО НЕКОЈ ИМА СНИМКИ, НЕКА ГИ ДОСТАВИ ВО МВР, КАЖА СПАСОВСКИ ЗА ИНЦИДЕНТОТ НА ПОЛИЦАЈКАТА СО АСАНИ

Ако некој има какви било снимки од инцидентот на полицајката со функционерот на ДУИ Беќир Хасани, да ги достават до МВР, кажа денеска министерот за вн ...
САМА СЕ УДРИВ ВО ПАЈАКОТ, МУ КАЖА ПОЛИЦАЈКАТА НА СПАСОВСКИ ЗА ИНЦИДЕНТОТ СО АСАНИ ОД ДУИ

САМА СЕ УДРИВ ВО ПАЈАКОТ, МУ КАЖА ПОЛИЦАЈКАТА НА СПАСОВСКИ ЗА ИНЦИДЕНТОТ СО АСАНИ ОД ДУИ

Полицајката која беше нападната од функционерот на ДУИ Беќир Асани вчера кога Пајак службата му го кревала непрописно паркираното возило, вели дека им ...
7 / 7 НАПИСИ