Таг: Бред Пит

ТАРАНТИНО СЕ ВРАТИ ВО КАН СО ЉУБОВНО ПИСМО КОН ХОЛИВУД

ТАРАНТИНО СЕ ВРАТИ ВО КАН СО ЉУБОВНО ПИСМО КОН ХОЛИВУД

Леонардо ДиКаприо вели дека со Бред Пит направиле „филмско поврзување“ со снимањето на филмот на Квентин Тарантино, „Беше еднаш во Холивуд“. Двете ...
ФБИ НЕМА НИ ИСТРАГА НИ СЛУЧАЈ ЗА БРЕД ПИТ

ФБИ НЕМА НИ ИСТРАГА НИ СЛУЧАЈ ЗА БРЕД ПИТ

Бред Пит нема да биде гонет за инцидентот во неговиот приватен авион, зашто ФБИ не ни имала случај против него, објави американскиот естраден портал Т ...
„БРЕД Е ЕРГЕН“ – АВИОКОМПАНИЈА РЕКЛАМИРА ЛЕТ ЗА ЛОС АНЏЕЛЕС

„БРЕД Е ЕРГЕН“ – АВИОКОМПАНИЈА РЕКЛАМИРА ЛЕТ ЗА ЛОС АНЏЕЛЕС

Норвешката нискобуџетна авиокомпанија „Норвиџан“ го рекламира летот за Лос Анџелес, САД со слоганот „Бред е ерген“. Овие реклами за новиот лет од Лонд ...
ОСКАРОВКАТА МАРИОН КОТИЈАР НЕГИРА ДЕКА Е ЉУБОВНИЦА НА БРЕД ПИТ

ОСКАРОВКАТА МАРИОН КОТИЈАР НЕГИРА ДЕКА Е ЉУБОВНИЦА НА БРЕД ПИТ

Француската оскаровка Марион Котијар го прекина молкот за разводот на Бред Пит и Анџелина Џоли, и негира дека таа има врска со нивната разделба. Актер ...
БРЕД ПИТ Е МНОГУ РАСТАЖЕН ПОРАДИ РАЗВОДОТ СО АНЏЕЛИНА ЏОЛИ

БРЕД ПИТ Е МНОГУ РАСТАЖЕН ПОРАДИ РАЗВОДОТ СО АНЏЕЛИНА ЏОЛИ

Актерот Бред Пит кажа дека е „многу растажен“ што неговата сопруга Анџелина Џоли поднесе барање за развод и побара да биде заштитена приватноста на ни ...
АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВА ОД БРЕД ПИТ, ПОТВРДИ НЕЈЗИНИОТ АДВОКАТ

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВА ОД БРЕД ПИТ, ПОТВРДИ НЕЈЗИНИОТ АДВОКАТ

Анџелина Џоли поднесе барање за развод од Бред Пит, потврди адвокатот на холивудската актерка. Адвокатот Роберт Офер кажа дека актерката вчера подн ...
6 / 6 НАПИСИ