Таг: Дејан Митревски-Урко

ОД СТАРАТА ШОФЕРШАЈБНА МИ СЕ ОШТЕТИ ВИДОТ, СВЕДОЧЕШЕ УРКО НА СУДЕЊЕТО ЗА МЕРЦЕДЕСОТ

ОД СТАРАТА ШОФЕРШАЈБНА МИ СЕ ОШТЕТИ ВИДОТ, СВЕДОЧЕШЕ УРКО НА СУДЕЊЕТО ЗА МЕРЦЕДЕСОТ

Дејан Митревски - Урко, долгогодишниот шеф на обезбедувањето на поранешниот премиер Никола Груевски, кој е обвинет од СЈО дека незаконски влијаел на М ...
АКО НЕ СЕ ПОЈАВИ УРКО ВО СУД, КАЦАРСКА ЌЕ ГО ИЗБРИШЕ ОД ЛИСТАТА НА СВЕДОЦИ НА ГРУЕВСКИ ВО „ТЕНК“

АКО НЕ СЕ ПОЈАВИ УРКО ВО СУД, КАЦАРСКА ЌЕ ГО ИЗБРИШЕ ОД ЛИСТАТА НА СВЕДОЦИ НА ГРУЕВСКИ ВО „ТЕНК“

Дејан Митревски - Урко, долгогодишен шеф на обезбедувањето на експремиерот Никола Груевски, не е дојден на денешното рочиште за предметот на СЈО „Тенк ...
ЕКСТЕЛОХРАНИТЕЛОТ НА ГРУЕВСКИ ДЕЈАН МИТРЕВСКИ-УРКО ПРЕДИЗВИКА СООБРАЌАЈКА, ТЕШКО ПОВРЕДЕН МОТОРЦИКЛИСТ

ЕКСТЕЛОХРАНИТЕЛОТ НА ГРУЕВСКИ ДЕЈАН МИТРЕВСКИ-УРКО ПРЕДИЗВИКА СООБРАЌАЈКА, ТЕШКО ПОВРЕДЕН МОТОРЦИКЛИСТ

Поранешниот телохранител на Никола Груевски додека беше премиер, Дејан Митревски-Урко, кој сега е полицаец во Шестата управа на МВР, ноќеска предизвик ...
3 / 3 НАПИСИ