Таг: Елвис Бајрам

ЗА ТЕПАЧКАТА ВО ШУТКА ПРЕКРШОЧНИ ДОБИЛЕ СИТЕ УЧЕСНИЦИ, ВКЛУЧИТЕЛНО И ПОВРЕДЕНИОТ ЕЛВИС БАЈРАМ

ЗА ТЕПАЧКАТА ВО ШУТКА ПРЕКРШОЧНИ ДОБИЛЕ СИТЕ УЧЕСНИЦИ, ВКЛУЧИТЕЛНО И ПОВРЕДЕНИОТ ЕЛВИС БАЈРАМ

За групната тепачка на улицата „Гвадалахара“ во населбата Шуто Оризари, во која што беше повреден актуелниот и кандидат за градоначалник на општината ...
ВЛАСТА ДА ГИ ИСТРАЖИ СИТЕ ОБВИНУВАЊА ЗА ИЗБОРНО НАСИЛСТВО, БАРА АМЕРИКАНСКАТА АМБАСАДА

ВЛАСТА ДА ГИ ИСТРАЖИ СИТЕ ОБВИНУВАЊА ЗА ИЗБОРНО НАСИЛСТВО, БАРА АМЕРИКАНСКАТА АМБАСАДА

Американската амбасада во Македонија бара полицијата и власта веднаш да го истражат секоe обвинување за изборно насилство пред престојните локални изб ...
ЕЛВИС БАЈРАМ ПОВРЕДЕН ВО ТЕПАЧКА МЕЃУ ДВЕ ГРУПИ ВО ШУТКА

ЕЛВИС БАЈРАМ ПОВРЕДЕН ВО ТЕПАЧКА МЕЃУ ДВЕ ГРУПИ ВО ШУТКА

Градоначалникот на Шуто Оризари Елвис Бајрам е примен со повреди на главата во болницата „8 Септември“ по тепачка во неговата населба меѓу две групи о ...
ШАРЕНАТА РЕВОЛУЦИЈА ЏАБЕ ЈА ШАРАШЕ МРТВ, ПАРТИИТЕ ЌЕ ГО ДОГОВАРААТ ГЛАВНИОТ УРЕДНИК

ШАРЕНАТА РЕВОЛУЦИЈА ЏАБЕ ЈА ШАРАШЕ МРТВ, ПАРТИИТЕ ЌЕ ГО ДОГОВАРААТ ГЛАВНИОТ УРЕДНИК

Вистински реформи во медиумите според стандардите на Европската унија, четирите партии потписници на ланскиот договор од Пржино, ВМРО-ДПМНЕ, СДСМ, ДУИ ...
4 / 4 НАПИСИ