Таг: Ендрју Тејт

ПУШТЕН ОД ДОМАШЕН ПРИТВОР ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ ОБВИНЕТ ЗА ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

ПУШТЕН ОД ДОМАШЕН ПРИТВОР ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ ОБВИНЕТ ЗА ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

Контроверзниот инфлуенсер Ендрју Тејт е пуштен од домашен притвор во Романија во пресрет на судењето за силување и трговија со луѓе. Ендрју и неговиот ...
ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ ОБВИНЕТ ЗА СИЛУВАЊЕ И ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ ОБВИНЕТ ЗА СИЛУВАЊЕ И ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

Романските власти и официјално го обвинија контроверзниот инфлуенсер Ендрју Тејт за силување, трговија со луѓе и формирање на организирана криминална ...
РОМАНСКИОТ СУД МУ ГО ПРОДОЛЖИ ПРИТВОРОТ НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ ЗА УШТЕ 30 ДЕНА

РОМАНСКИОТ СУД МУ ГО ПРОДОЛЖИ ПРИТВОРОТ НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ ЗА УШТЕ 30 ДЕНА

Инфлуенсерот Ендрју Тејт и неговиот брат Тристан остануваат во притвор до 27 февруари, откако тој им беше продолжен од романските власти. Двајцата ...
НИЗ КУЌАТА НА УАПСЕНИОТ ИНФЛУЕНСЕР ЕНДРЈУ ТЕЈТ ПОМИНАА НАД 100 ЖЕНИ, ОТКРИ НЕГОВИОТ ТЕЛОХРАНИТЕЛ

НИЗ КУЌАТА НА УАПСЕНИОТ ИНФЛУЕНСЕР ЕНДРЈУ ТЕЈТ ПОМИНАА НАД 100 ЖЕНИ, ОТКРИ НЕГОВИОТ ТЕЛОХРАНИТЕЛ

Низ комплексот на уапсениот инфлуенсер Ендрју Тејт близу Букурешт поминале повеќе од 100 жени за две години, од кои најголем дел имале под 25 години, ...
РОМАНСКОТО ОБВИНИТЕЛСТВО ЗАПЛЕНИ 15 ЛУКСУЗНИ КОЛИ ВРЕДНИ 3,6 МИЛИОНИ ЕВРА НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ, ОБВИНЕТ ЗА СИЛУВАЊЕ И ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

РОМАНСКОТО ОБВИНИТЕЛСТВО ЗАПЛЕНИ 15 ЛУКСУЗНИ КОЛИ ВРЕДНИ 3,6 МИЛИОНИ ЕВРА НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ЕНДРЈУ ТЕЈТ, ОБВИНЕТ ЗА СИЛУВАЊЕ И ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

Романските власти вчера влегоа во комплекс близу Букурешт и изнесоа флота луксузни автомобили и друг имот вредни околу 3,6 милиони евра во истрагата з ...
ТОА СЕ СЛУЧУВА КОГА НЕ ГИ РЕЦИКЛИРАШ КУТИИТЕ ЗА ПИЦА, КАЖА АКТИВИСТКАТА ТУНБЕРГ ЗА АПСЕЊЕТО НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ТЕЈТ

ТОА СЕ СЛУЧУВА КОГА НЕ ГИ РЕЦИКЛИРАШ КУТИИТЕ ЗА ПИЦА, КАЖА АКТИВИСТКАТА ТУНБЕРГ ЗА АПСЕЊЕТО НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ТЕЈТ

Грета Тунберг му нанесе уште еден удар на Ендрју Тејт на Твитер, шегувајќи се на негова сметка по неговото апсење во Романија. По веста за апсењето на ...
РОМАНСКАТА ПОЛИЦИЈА ГО УАПСИ КОНТРОВЕРЗНИОТ ИНФЛУЕНСЕР ЕНДРЈУ ТЕЈТ ВО ИСТРАГА ЗА СИЛУВАЊЕ И ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

РОМАНСКАТА ПОЛИЦИЈА ГО УАПСИ КОНТРОВЕРЗНИОТ ИНФЛУЕНСЕР ЕНДРЈУ ТЕЈТ ВО ИСТРАГА ЗА СИЛУВАЊЕ И ТРГОВИЈА СО ЛУЃЕ

Контроверзниот инфлуенсер Ендрју Тејт синоќа е уапсен во Романија во рамките на истрага за силување и трговија со луѓе. Тејт беше уапсен заедно со бра ...
7 / 7 НАПИСИ