Таг: граничен премин Богородица

СО ЧАСОВИ ЧЕКАА ДА ВЛЕЗАТ ВО ГРЦИЈА ДА СЕ СОНЧААТ НА ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД

СО ЧАСОВИ ЧЕКАА ДА ВЛЕЗАТ ВО ГРЦИЈА ДА СЕ СОНЧААТ НА ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД

Голем број македонски граѓани денеска со часови чекаа да влезат во соседна Грција на продолжен викенд, откако грчките цариници доцна синоќа стапија во ...
ОБВИНИТЕЛСТВОТО ГО ДОБИ ВИДЕОТО ОД ЗГРАДАТА НА ОПШТИНА КАВАДАРЦИ, СЕ РАСВЕТЛУВА ДАЛИ ИМАЛО ИЗБОРЕН ПОТКУП

ОБВИНИТЕЛСТВОТО ГО ДОБИ ВИДЕОТО ОД ЗГРАДАТА НА ОПШТИНА КАВАДАРЦИ, СЕ РАСВЕТЛУВА ДАЛИ ИМАЛО ИЗБОРЕН ПОТКУП

Oбвинителството го доби видеозаписот од зградата на Општина Кавадарци каде наводно е извршено кривично дело, одговори за САКАМДАКАЖАМ.МК Службата за о ...
2 / 2 НАПИСИ