Таг: Илкај Гундоган

ГЕРМАНИЈА БЕСНА ШТО ФУДБАЛСКИ ЅВЕЗДИ СЕ СЛИКАЛЕ СО ЕРДОГАН

ГЕРМАНИЈА БЕСНА ШТО ФУДБАЛСКИ ЅВЕЗДИ СЕ СЛИКАЛЕ СО ЕРДОГАН

Германската фудбалска федерација (ДФБ) ги искритикува репрезентативците Месут Озил и Илкај Гундоган откако тие се сликаа со турскиот претседател Реџеп ...
1 / 1 НАПИСИ