Таг: Јанко Бачев

СВЕТИОТ ГРАЛ

СВЕТИОТ ГРАЛ

1 Сте го гледале ли „Монти Пајтон и Светиот грал“? Кога Џон Клиз и другарчињата треба да поминат преку Мостот на смртта, а вештерот ги фрла сите во пр ...
БАЧЕВ НА ИНФОРМАТИВЕН РАЗГОВОР ВО ПОЛИЦИЈА ПОРАДИ ЗАКАНИ НА ФЕЈСБУК

БАЧЕВ НА ИНФОРМАТИВЕН РАЗГОВОР ВО ПОЛИЦИЈА ПОРАДИ ЗАКАНИ НА ФЕЈСБУК

Јанко Бачев, претседател на партијата Единствена Македонија, попладнево е задржан на информативен разговор во полициска станица, потврдуваат од Минист ...
БАЧЕВ ИМ ГО НУДИ НА ВМРОВЦИТЕ НЕГОВИОТ ЗАКОН ЗА АМНЕСТИЈА

БАЧЕВ ИМ ГО НУДИ НА ВМРОВЦИТЕ НЕГОВИОТ ЗАКОН ЗА АМНЕСТИЈА

Партијата на Јанко Бачев Единствена Македонија денеска на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ ѝ достави предлог-закон за амнестија, откако на вчерашниот ...
ЛИДЕРОТ НА ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА БАЧЕВ СО РУСКО ЗНАМЕ СЕ КАЧИ НА ПОЛИЦИСКА КОЛА НА ПРОТЕСТОТ ПРЕД СОБРАНИЕ

ЛИДЕРОТ НА ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА БАЧЕВ СО РУСКО ЗНАМЕ СЕ КАЧИ НА ПОЛИЦИСКА КОЛА НА ПРОТЕСТОТ ПРЕД СОБРАНИЕ

Лидерот на десничарската проруска партија Единствена Македонија д-р Јанко Бачев, со руско знаме и со знамето со ѕвездата од Вергина в раце се качи на ...
СОБИР ЗА ПОДДРШКА НА ПРОТЕРАНИОТ ДИПЛОМАТ ПРЕД РУСКАТА АМБАСАДА ВО СКОПЈЕ

СОБИР ЗА ПОДДРШКА НА ПРОТЕРАНИОТ ДИПЛОМАТ ПРЕД РУСКАТА АМБАСАДА ВО СКОПЈЕ

Пред Амбасадата на Руската федерација во Скопје попладнево се одржа собир за поддршка по одлуката на македонската Влада за протерувањето на руски дипл ...
5 / 5 НАПИСИ