Таг: Ким Кардашијан

КИМ КАРДАШИЈАН И КАНЈЕ ВЕСТ СЕ ПОФАЛИЈА СО НОВИОТ ПРИВАТЕН АВИОН – „БОИНГ 747“

КИМ КАРДАШИЈАН И КАНЈЕ ВЕСТ СЕ ПОФАЛИЈА СО НОВИОТ ПРИВАТЕН АВИОН – „БОИНГ 747“

Ким Кардашијан на Инстаграм се пофали со новиот приватен авион на нејзиниот сопруг Канје Вест, што го опишува како „лебдечка канцеларија на Јизи“. „Н ...
ЛЕДИ ГАГА, ШЕР, КИМ КАРДАШИЈАН И ДРУГИ СЛАВНИ ЛИЧНОСТИ БЕГААТ ОД ПОЖАРИТЕ ВО КАЛИФОРНИЈА

ЛЕДИ ГАГА, ШЕР, КИМ КАРДАШИЈАН И ДРУГИ СЛАВНИ ЛИЧНОСТИ БЕГААТ ОД ПОЖАРИТЕ ВО КАЛИФОРНИЈА

Пожарите кои со голема брзина се шират низ јужна Калифорнија уништија легендарен филмски сет и принудија голем број славни личности да ги напуштат сво ...
ТРАМП ЈА ПОСЛУША КИМ КАРДАШИЈАН И ПОМИЛУВА ЗАТВОРЕНИЧКА

ТРАМП ЈА ПОСЛУША КИМ КАРДАШИЈАН И ПОМИЛУВА ЗАТВОРЕНИЧКА

Доналд Трамп се согласи да ја помилува 63-годишната Алис Џонсон, која служеше доживотна казна затвор поради ненасилен случај со дрога. Случајот на ...
КИМ КАРДАШИЈАН СЕ СРЕТНА СО ТРАМП ЗА ДА ПОБАРА ПОМИЛУВАЊЕ НА ЗАТВОРЕНИЧКА

КИМ КАРДАШИЈАН СЕ СРЕТНА СО ТРАМП ЗА ДА ПОБАРА ПОМИЛУВАЊЕ НА ЗАТВОРЕНИЧКА

Ким Кардашијан-Вест се сретна со Доналд Трамп за да продискутираат за евентуално помилување на 63-годишна жена, која служи доживотна казна затвор. ...
4 / 4 НАПИСИ