Таг: Кометал ЃП

БИВШАТА РАКОМЕТНА РЕПРЕЗЕНТАТИВКА ЈУЛИЈА НИКОЛИЌ ПОЧИНА НЕНАДЕЈНО НА 38 ГОДИНИ

БИВШАТА РАКОМЕТНА РЕПРЕЗЕНТАТИВКА ЈУЛИЈА НИКОЛИЌ ПОЧИНА НЕНАДЕЈНО НА 38 ГОДИНИ

Поранешната македонска ракометна репрезентативка Јулија Николиќ почина синоќа ненадејно на 38 години. Украинка по потекло, Николиќ (тогаш Портјанко ...
1 / 1 НАПИСИ