Таг: Коста Крпач

1 2 3 432 / 32 НАПИСИ
СЈО ИМА ДОКАЗИ ДЕКА ПОЧИНАТИОТ СВЕДОК КРПАЧ БИЛ ПОД ПРИТИСОК

СЈО ИМА ДОКАЗИ ДЕКА ПОЧИНАТИОТ СВЕДОК КРПАЧ БИЛ ПОД ПРИТИСОК

Специјалното обвинителство издаде соопштение во врска со смртта на скопјанецот Коста Крпач и потврди дека тој бил сведок, но не и осомничен во предист ...
ПОЧИНАТИОТ КОСТА КРПАЧ БЕШЕ СВЕДОК, СЈО ИМА ДОКАЗИ ЗА ПРИТИСОЦИТЕ ВРЗ НЕГО

ПОЧИНАТИОТ КОСТА КРПАЧ БЕШЕ СВЕДОК, СЈО ИМА ДОКАЗИ ЗА ПРИТИСОЦИТЕ ВРЗ НЕГО

„Јавното обвинителство за гонење на кривични дела поврзани и кои произлегуваат од содржината на незаконското следење на комуникациите, најостро ги дем ...
1 2 3 432 / 32 НАПИСИ