Таг: Лекарска комора

1 3 4 543 / 43 НАПИСИ
СУДОТ НЕ ГИ ОДЛОЖИ ИЗБОРИТЕ ВО ЛЕКАРСКАТА КОМОРА, ТУЖИТЕЛИТЕ СО ЖАЛБА ДО АПЕЛАЦИЈА

СУДОТ НЕ ГИ ОДЛОЖИ ИЗБОРИТЕ ВО ЛЕКАРСКАТА КОМОРА, ТУЖИТЕЛИТЕ СО ЖАЛБА ДО АПЕЛАЦИЈА

Основниот суд Скопје 2 не донесе времена мерка за одложување на изборите за ново раководство во Лекарската комора. Тројцата лекари кои поднесоа тужба ...
ЛЕКАРИ БАРААТ СУДОТ ДА ГО ОДЛОЖИ ИЗБОРОТ НА НОВО РАКОВОДСТВО ВО ЛЕКАРСКАТА КОМОРА

ЛЕКАРИ БАРААТ СУДОТ ДА ГО ОДЛОЖИ ИЗБОРОТ НА НОВО РАКОВОДСТВО ВО ЛЕКАРСКАТА КОМОРА

Тројца лекари бараат судот да донесе времена мерка со која ќе се одложат изборите за ново раководство на Лекарската комора, закажани за 6 април. Со ту ...
ЅВЕЗДАТА НА БАЕРН ЧАБИ АЛОНСО ЌЕ СЕ ПЕНЗИОНИРА НА КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА

ЅВЕЗДАТА НА БАЕРН ЧАБИ АЛОНСО ЌЕ СЕ ПЕНЗИОНИРА НА КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА

35-годишниот фудбалер на Баерн Минхен Чаби Алонсо, светски и европски првак со Шпанија, изјави дека наскоро ќе ја заврши спортската кариера. „Верув ...
1 3 4 543 / 43 НАПИСИ