Таг: мртов

ЕДЕН МРТОВ И НАД 60 ПОВРЕДЕНИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА НА АВТОПАТОТ ВО БЛИЗИНА НА АЕРОДРОМОТ ВО БОЛОЊА

ЕДЕН МРТОВ И НАД 60 ПОВРЕДЕНИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА НА АВТОПАТОТ ВО БЛИЗИНА НА АЕРОДРОМОТ ВО БОЛОЊА

Најмалку едно лице загина во сообраќајна несреќа и експлозија на автопатот во близина на аеродромот во Болоња во северна Италија, а дел од мостот на а ...
ПЕЈАЧОТ ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ НАЈДЕН МРТОВ ВО АВТОМОБИЛ

ПЕЈАЧОТ ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ НАЈДЕН МРТОВ ВО АВТОМОБИЛ

Пејачот Влатко Илиевски е пронајден мртов во неговиот автомобил синоќа на улицата Трета македонска бригада во Скопје. Увид на лице место извршил Ја ...
БРИТАНСКИ ДРЖАВЈАНИН НАЈДЕН МРТОВ ВО ТОАЛЕТ НА СКОПСКИОТ АЕРОДРОМ

БРИТАНСКИ ДРЖАВЈАНИН НАЈДЕН МРТОВ ВО ТОАЛЕТ НА СКОПСКИОТ АЕРОДРОМ

52-годишниот британски државјанин В.М. бил утринава најден мртов во тоалет на скопскиот аеродром од страна на обезбедувањето, соопшти полицијата. Тело ...
ЕДЕН МРТОВ, 18 ПОВРЕДЕНИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА НА ФАБРИКА ЗА ГАС ВО АВСТРИЈА

ЕДЕН МРТОВ, 18 ПОВРЕДЕНИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА НА ФАБРИКА ЗА ГАС ВО АВСТРИЈА

Едно лице загина, а 18 се повредени во експлозија и пожар во Австрија на еден од најголемите европски гасоводи, соопшти портпаролот на Црвениот крст. ...
4 / 4 НАПИСИ