Таг: нетфликс

1 2 10 / 12 НАПИСИ
ЏИЛИЈАН АНДЕРСОН БАРА ОД ЖЕНИТЕ НИЗ СВЕТОТ ДА Ѝ ГИ ИСПРАТАТ НИВНИТЕ СЕКСУАЛНИ ФАНТАЗИИ ЗА СЕРИЈАТА НА „НЕТФЛИКС“

ЏИЛИЈАН АНДЕРСОН БАРА ОД ЖЕНИТЕ НИЗ СВЕТОТ ДА Ѝ ГИ ИСПРАТАТ НИВНИТЕ СЕКСУАЛНИ ФАНТАЗИИ ЗА СЕРИЈАТА НА „НЕТФЛИКС“

Британската актерка Џилијан Андерсон побара од жените низ светот, анонимно да ѝ ги испратат нивните сексуални фантазии, за потребите на нејзиниот лик ...
„НЕТФЛИКС“ ВРАБОТУВА СТЈУАРДЕСА СО ГОДИШНА ПЛАТА ДО 385.000 ДОЛАРИ

„НЕТФЛИКС“ ВРАБОТУВА СТЈУАРДЕСА СО ГОДИШНА ПЛАТА ДО 385.000 ДОЛАРИ

„Нетфликс“ објави дека вработува стјуардеса за еден од своите приватни авиони со годишна плата од најмногу 385.000 долари. Стриминг гигантот кажа дека ...
СЕКОЈ ДЕН ЈА ГЛЕДАМ ЕПИЗОДАТА СО МОЈАТА МУЗИКА, ВЕЛИ МАТЕЈ ЏАЈКОВСКИ КОЈ РАБОТЕШЕ НА ХИТ СЕРИЈАТА „ИЗМИСЛУВАЊЕ НА АНА“

СЕКОЈ ДЕН ЈА ГЛЕДАМ ЕПИЗОДАТА СО МОЈАТА МУЗИКА, ВЕЛИ МАТЕЈ ЏАЈКОВСКИ КОЈ РАБОТЕШЕ НА ХИТ СЕРИЈАТА „ИЗМИСЛУВАЊЕ НА АНА“

Еден месец откако стриминг гигантот „Нетфликс“ ја објави серијата „Измислување на Ана“ (Inventing Anna), Матеј Џајковски, продуцент на дел од музиката ...
„СЕСТРИ“ НА ДИНА ДУМА ОД ДЕНЕС ИГРА НА СТРИМИНГ ГИГАНТОТ „НЕТФЛИКС“

„СЕСТРИ“ НА ДИНА ДУМА ОД ДЕНЕС ИГРА НА СТРИМИНГ ГИГАНТОТ „НЕТФЛИКС“

Сестри“, дебито на режисерката Дина Дума, од денеска е првиот  македонски филм достапен на најголемата светска стриминг платформа „Нетфликс“. Светс ...
НЕТФЛИКС ЌЕ ПОТРОШИ 17 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ФИЛМОВИ И СЕРИИ ВО 2021

НЕТФЛИКС ЌЕ ПОТРОШИ 17 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ФИЛМОВИ И СЕРИИ ВО 2021

Холивудското студио и најголемата стриминг платформа Нетфликс откри дека во фискалната 2021 година ќе потроши 17 милијарди долари за производство и ди ...
ПОСТЕРИ ОД СКОПСКИ ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ СЕ СЦЕНОГРАФИЈА ВО СЕРИЈА НА „НЕТФЛИКС“ ВО РЕЖИЈА НА ОСКАРОВЕЦОТ ШАЗЕЛ

ПОСТЕРИ ОД СКОПСКИ ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ СЕ СЦЕНОГРАФИЈА ВО СЕРИЈА НА „НЕТФЛИКС“ ВО РЕЖИЈА НА ОСКАРОВЕЦОТ ШАЗЕЛ

Пет постери од Скопскиот џез фестивал (СЏФ) се сценографија во новата серија на американскиот стриминг гигант „Нетфликс“, „Еди“(The Eddy) во режија на ...
СКОРСЕЗЕ СО „ИРЕЦОТ“ ГО БРКА СВОЈОТ ЧЕТВРТИ ЗЛАТЕН ГЛОБУС ЗА НАЈДОБАР РЕЖИСЕР

СКОРСЕЗЕ СО „ИРЕЦОТ“ ГО БРКА СВОЈОТ ЧЕТВРТИ ЗЛАТЕН ГЛОБУС ЗА НАЈДОБАР РЕЖИСЕР

Холивудската сезона на награди почнува вечерва, со 77. доделување на Златните глобуси, наградите за најдобрите во филмот и телевизијата, кои се предве ...
„БРАЧНА ПРИКАЗНА“ СО ШЕСТ НОМИНАЦИИ ГО ПРЕДВОДИ ПОХОДОТ НА „НЕТФЛИКС“ НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ

„БРАЧНА ПРИКАЗНА“ СО ШЕСТ НОМИНАЦИИ ГО ПРЕДВОДИ ПОХОДОТ НА „НЕТФЛИКС“ НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ

Со по четири номинации за најдобар филм и најдобра серија, односно со вкупно 34 номинации, стриминг гигантот „Нетфликс“ би можел да биде голем победни ...
„НЕТФЛИКС“ ЌЕ СНИМА МИНИ ТВ-СЕРИЈА ВО МАКЕДОНИЈА

„НЕТФЛИКС“ ЌЕ СНИМА МИНИ ТВ-СЕРИЈА ВО МАКЕДОНИЈА

Гигантот во телевизиската продукција „Нетфликс“ ќе снима мини ТВ-серија во Македонија, објави денес продуцентката Лабина Митевска. Серијата од осум ...
БАРАК И МИШЕЛ ОБАМА ЌЕ СНИМААТ ФИЛМОВИ, СЕРИИ И ДОКУМЕНТАРЦИ ЗА „НЕТФЛИКС“

БАРАК И МИШЕЛ ОБАМА ЌЕ СНИМААТ ФИЛМОВИ, СЕРИИ И ДОКУМЕНТАРЦИ ЗА „НЕТФЛИКС“

Поранешниот американски претседател и поранешната прва дама, Барак и Мишел Обама, ќе снимаат програми за стриминг сервисот „Нетфликс“ според договорот ...
1 2 10 / 12 НАПИСИ