Таг: Нико Беќаровски

НА МЕСТОТО НА ДИРЕКТОРОТ НА ТОКСИКОЛОГИЈА НИКО БЕЌАРОСКИ ДОАЃА НАГИП ЗУМБЕРИ, НЕОФИЦИЈАЛНО НА БАРАЊЕ НА БЕСА

НА МЕСТОТО НА ДИРЕКТОРОТ НА ТОКСИКОЛОГИЈА НИКО БЕЌАРОСКИ ДОАЃА НАГИП ЗУМБЕРИ, НЕОФИЦИЈАЛНО НА БАРАЊЕ НА БЕСА

Нов в .д. директор на Клиниката за токсикологија е д-р Нагип Зумбери, сменет е досегашниот в.д. директор д-р Нико Беќароски. Д-р Беќароски за САКАМДАК ...
МИРНА НОЌ НА ТОКСИКОЛОГИЈА, 27 АЛКОХОЛИЗИРАНИ, НЕМА ПРЕЈАДЕНИ

МИРНА НОЌ НА ТОКСИКОЛОГИЈА, 27 АЛКОХОЛИЗИРАНИ, НЕМА ПРЕЈАДЕНИ

На Клиниката за токсикологија во Скопје на новогодишната ноќ помош побарале 27 лица, кои испиле прекумерно количество алкохол. Д-р Нико Беќаровски, ди ...
ДОКТОР ОД КЛИНИКАТА ЗА ТОКСИКОЛОГИЈА ПРОБОДЕН СО НОЖ НА ВЛЕЗОТ НА КЛИНИЧКИ

ДОКТОР ОД КЛИНИКАТА ЗА ТОКСИКОЛОГИЈА ПРОБОДЕН СО НОЖ НА ВЛЕЗОТ НА КЛИНИЧКИ

Доктор од Клиниката за токсикологија вчера вечер околу 19.30 часот е прободен со нож од непознато лице. Повредениот лекар е хоспитализиран на Клиникат ...
3 / 3 НАПИСИ