Таг: откажан лет

АНГЛИЧАНЕЦ Ѝ ИСПРАТИЛ ИЗВРШИТЕЛИ НА „ВИЗЕР“ ОТИ СО МЕСЕЦИ НЕ МУ ВРАЌАЛА ПАРИ ЗА ОТКАЖАН ЛЕТ

АНГЛИЧАНЕЦ Ѝ ИСПРАТИЛ ИЗВРШИТЕЛИ НА „ВИЗЕР“ ОТИ СО МЕСЕЦИ НЕ МУ ВРАЌАЛА ПАРИ ЗА ОТКАЖАН ЛЕТ

Англичанецот Расел Квирк испратил извршители на аеродромот Лутон во Лондон, да се соочат со „Визер“, бидејќи компанијата му должела пари откако во пос ...
ЛЕТОТ ОД СКОПЈЕ ЗА ИСТАНБУЛ ОТКАЖАН ПОРАДИ ОБИДОТ ЗА ДРЖАВЕН УДАР

ЛЕТОТ ОД СКОПЈЕ ЗА ИСТАНБУЛ ОТКАЖАН ПОРАДИ ОБИДОТ ЗА ДРЖАВЕН УДАР

Летот на Туркиш ерлајнс од Скопје за Истанбул утринава е откажан, поради обидот за државен удар во Турција. Според информациите од социјалните мреж ...
2 / 2 НАПИСИ