Таг: паника

ПОПИСОТ НА ОБЛЕКАТА НА БОКИ 13 ПРЕДИЗВИКА ПАНИКА ВО УБК

ПОПИСОТ НА ОБЛЕКАТА НА БОКИ 13 ПРЕДИЗВИКА ПАНИКА ВО УБК

Истражителите на шефицата на Обвинителството за организиран криминал Вилма Рускоска која ја води истрагата за „Рекет“, ја дигнале на нозе Управата за ...
ПАНИКА ВО ХАВАИ ПО ЛАЖНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА НАДОАЃАЧКА РАКЕТА

ПАНИКА ВО ХАВАИ ПО ЛАЖНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА НАДОАЃАЧКА РАКЕТА

Аларм за надоаѓачка ракета предизвика паника меѓу жителите во американската држава Хаваи во сабота наутро по локално време, пред да биде прогласен за ...
СТОТИНА ПОВРЕДЕНИ, ТРОЈЦА ОПЕРИРАНИ ПОРАДИ СКРШЕНИЦИ ВО ПАНИКАТА ОД ЗЕМЈОТРЕСОТ

СТОТИНА ПОВРЕДЕНИ, ТРОЈЦА ОПЕРИРАНИ ПОРАДИ СКРШЕНИЦИ ВО ПАНИКАТА ОД ЗЕМЈОТРЕСОТ

Во скопските болници и клиники денес амбулантски се прегледани стотина граѓани, кои побарале лекарска помош откако се повредиле бегајќи во паника од з ...
3 / 3 НАПИСИ