Таг: Пазарен инспекторат

1 212 / 12 НАПИСИ
МИЦКОСКИ ФАТЕН ВО ВНАТРЕШНОСТА НА КАФЕАНА, ВРАБОТЕНИТЕ ДВА ЧАСА НЕ ЈА ПУШТАЛЕ ИНСПЕКЦИЈАТА ДОДЕКА ГОСТИНОТ НЕ СИ ЗАМИНАЛ

МИЦКОСКИ ФАТЕН ВО ВНАТРЕШНОСТА НА КАФЕАНА, ВРАБОТЕНИТЕ ДВА ЧАСА НЕ ЈА ПУШТАЛЕ ИНСПЕКЦИЈАТА ДОДЕКА ГОСТИНОТ НЕ СИ ЗАМИНАЛ

Во кафеана во Дебар Маало во Скопје, вечерва два ипол часа не биле пуштени инспектори од Пазарниот инспекторат, кои се посомневале дека во внатрешност ...
ШАРЕНАТА РЕВОЛУЦИЈА ТРГНА КОН ПАЗАРНИОТ ИНСПЕКТОРАТ

ШАРЕНАТА РЕВОЛУЦИЈА ТРГНА КОН ПАЗАРНИОТ ИНСПЕКТОРАТ

Повторно шарени чадори во Шарената револуција. Дождот не ги сопре скопјани и вечерва да излезат на протест. Со транспаренти „Извршители наместо инвест ...
1 212 / 12 НАПИСИ