Таг: пехари

ЃОКОВИЌ БИЛ ПОЗИТИВЕН НА КОВИД НА 16 ДЕКЕМВРИ, А СЛЕДНИОТ ДЕН ВРАЧИЛ ПЕХАРИ НА ДЕЦА

ЃОКОВИЌ БИЛ ПОЗИТИВЕН НА КОВИД НА 16 ДЕКЕМВРИ, А СЛЕДНИОТ ДЕН ВРАЧИЛ ПЕХАРИ НА ДЕЦА

Најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ имал позитивен тест на ковид на 16 декември, а сепак на 17 декември, на свеченоста во Белград им ги врачил ...
РЕДИЦИ НА ПЛОШТАД ЗА ФОТОГРАФИРАЊЕ СО ПЕХАРИТЕ НА УЕФА

РЕДИЦИ НА ПЛОШТАД ЗА ФОТОГРАФИРАЊЕ СО ПЕХАРИТЕ НА УЕФА

Трите пехари на УЕФА денеска се најголема атракција на фан зоната на скопскиот плоштад за Суперкупот меѓу Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид. И покрај ж ...
ФУДБАЛСКИ ПЕХАРИ ОД ЛИГА НА ШАМПИОНИ, ЛИГА ЕВРОПА И УЕФА СУПЕРКУП ИЗЛОЖЕНИ ВО ТЕТОВО

ФУДБАЛСКИ ПЕХАРИ ОД ЛИГА НА ШАМПИОНИ, ЛИГА ЕВРОПА И УЕФА СУПЕРКУП ИЗЛОЖЕНИ ВО ТЕТОВО

Најзначајните европски фудбалски трофеи, пехарите од Лига на шампиони, Европска лига и Супер куп на УЕФА денеска беа изложени во Тетово. Со ова започн ...
3 / 3 НАПИСИ