Таг: пица

ТОА СЕ СЛУЧУВА КОГА НЕ ГИ РЕЦИКЛИРАШ КУТИИТЕ ЗА ПИЦА, КАЖА АКТИВИСТКАТА ТУНБЕРГ ЗА АПСЕЊЕТО НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ТЕЈТ

ТОА СЕ СЛУЧУВА КОГА НЕ ГИ РЕЦИКЛИРАШ КУТИИТЕ ЗА ПИЦА, КАЖА АКТИВИСТКАТА ТУНБЕРГ ЗА АПСЕЊЕТО НА ИНФЛУЕНСЕРОТ ТЕЈТ

Грета Тунберг му нанесе уште еден удар на Ендрју Тејт на Твитер, шегувајќи се на негова сметка по неговото апсење во Романија. По веста за апсењето на ...
1 / 1 НАПИСИ