Таг: Премиерлига.

АНГЛИСКАТА ПОЛИЦИЈА ГИ ИСТРАЖУВА ЗАКАНИТЕ КОН ЕЗЃАН АЛИОСКИ ОТКАКО БЕШЕ УДРЕН ОД ИГРАЧ НА АРСЕНАЛ

АНГЛИСКАТА ПОЛИЦИЈА ГИ ИСТРАЖУВА ЗАКАНИТЕ КОН ЕЗЃАН АЛИОСКИ ОТКАКО БЕШЕ УДРЕН ОД ИГРАЧ НА АРСЕНАЛ

Лидс и Арсенал ги осудија заканите и расистичките навреди што македонскиот репрезентативец Езѓан Алиоски и Французинот Никола Пепе ги добија преку соц ...
ФЕЈСБУК И АМАЗОН ГИ САКААТ ТВ-ПРАВАТА ЗА АНГЛИСКАТА ПРЕМИЕРЛИГА

ФЕЈСБУК И АМАЗОН ГИ САКААТ ТВ-ПРАВАТА ЗА АНГЛИСКАТА ПРЕМИЕРЛИГА

Натпреварите од англиската Премиерлига во иднина би можеле да се пренесуваат на Фејсбук, кој, заедно со Амазон, планира да влезе во трката за купување ...
ФУДБАЛСКИТЕ КЛУБОВИ ЛЕТОВО ПОТРОШИЛЕ 4,79 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ, ОБЈАВИ ФИФА

ФУДБАЛСКИТЕ КЛУБОВИ ЛЕТОВО ПОТРОШИЛЕ 4,79 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ, ОБЈАВИ ФИФА

Фудбалските клубови ова лето потрошиле речиси пет милијарди долари во преодниот рок, што е нов апсолутен рекорд, соопшти ФИФА. „Во периодот од 1 ј ...
3 / 3 НАПИСИ