Таг: скијачка несреќа

ГВИНЕТ ПАЛТРОУ ДОБИ ЕДЕН ДОЛАР ОТШТЕТА И ПРЕСУДА ДЕКА НЕ Е ВИНОВНА ЗА СКИЈАЧКА НЕСРЕЌА ПРЕД 7 ГОДИНИ

ГВИНЕТ ПАЛТРОУ ДОБИ ЕДЕН ДОЛАР ОТШТЕТА И ПРЕСУДА ДЕКА НЕ Е ВИНОВНА ЗА СКИЈАЧКА НЕСРЕЌА ПРЕД 7 ГОДИНИ

Холивудската актерка Гвинет Палтроу им се заблагодари на поротниците кои донесоа одлука дека таа не е одговорна за скијачката несреќа во 2016 во ресор ...
ФРАНЦУСКИОТ АКТЕР ГАСПАР УЛИЕЛ ПОЧИНА ВО НЕСРЕЌА НА СКИЈАЊЕ

ФРАНЦУСКИОТ АКТЕР ГАСПАР УЛИЕЛ ПОЧИНА ВО НЕСРЕЌА НА СКИЈАЊЕ

Францускиот актер Гаспар Улиел, кој се прослави со улогата на Ив-Сен Лоран во биографскиот филм од 2014, почина на 37 години откако им подлегна на пов ...
ШУМАХЕР СЕ УШТЕ НЕ МОЖЕ ДА ОДИ, ОТКРИ НЕГОВИОТ АДВОКАТ НА СУДЕЊЕ

ШУМАХЕР СЕ УШТЕ НЕ МОЖЕ ДА ОДИ, ОТКРИ НЕГОВИОТ АДВОКАТ НА СУДЕЊЕ

Адвокатот на Михаел Шумахер кажа во суд во Германија дека поранешниот светски шампион во Формула 1 „не може да оди“ по неговата скијачка несреќа. Ф ...
3 / 3 НАПИСИ