Таг: Виктор Цветковски

ОДЛОЖЕНО СУДЕЊЕТО НА ЗАЕВ ВО КУМАНОВСКИОТ СУД, В ПЕТОК ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ

ОДЛОЖЕНО СУДЕЊЕТО НА ЗАЕВ ВО КУМАНОВСКИОТ СУД, В ПЕТОК ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ

Во Кумановскиот суд денеска се одложи судењето на лидерот на СДСМ Зоран Заев по приватна тужба на Виктор Цветковски, генералниот секретар на ГРОМ, пор ...
„БОМБАТА“ НА СУДЕЊЕТО НА ЗАЕВ НЕ БЕШЕ ПРЕСЛУШАНА, ОТИ ЛАПТОПОТ БИЛ ЗАФАТЕН

„БОМБАТА“ НА СУДЕЊЕТО НА ЗАЕВ НЕ БЕШЕ ПРЕСЛУШАНА, ОТИ ЛАПТОПОТ БИЛ ЗАФАТЕН

Лидерот на СДСМ Зоран Заев, денеска седна на обвинителна клупа во Кумановскиот суд по приватна тужба на генералниот секретар на ГРОМ и поранешен вис ...
2 / 2 НАПИСИ