ДВЕ ЖЕНИ БУКВАЛНО СЕ СКРШИЛЕ ОД СЕКС ВО ТРОЈКА ВО ГЕРМАНИЈА

  ДВЕ ЖЕНИ БУКВАЛНО СЕ СКРШИЛЕ ОД СЕКС ВО ТРОЈКА ВО ГЕРМАНИЈАМажот кој учествувал во тројката морал детално да ѝ раскажува на екипата на брзата помош што се случило, опишувајќи ја секс позата што ја изведувал со пријателките на балконот - гратчето Бад Брајслиг на Рајна.

  Две жени во германското гратче Бад Брајсиг завршија во болница со скршеници откако секс во тројка завршил наопаку.

  Едната жена го скршила стопалото и ногата паѓајќи од балкон од височина од три метри токму во моментот додека доживувала оргазам. Нејзината пријателка гола се стрчала да ѝ помогне, но се сопнала по скалите и си ја скршила едната рака и го повредила вратот.

  Мажот кој учествувал во тројката морал детално да ѝ раскажува на екипата на брзата помош што се случило, опишувајќи ја секс позата што ја изведувал со пријателките на балконот.

  Полицијата не покренала никаква истрага затворајќи го настанот како несреќен случај. Во полицискиот извештај не е наведена ни возраста на повредените жени, ниту на пријавувачот на настанот заради заштита на нивната приватност.

  ©SDK.MK Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

  Коментари