Таг: Бојан Јовановски- Боки 13

1 2 10 / 17 НАПИСИ
НЕ ЗНАМ ШТО ИМА ВРСКА СО ОБВИНЕНИЕТО СНИМКАВА КАЈ ШТО СИ КОКЕТИРАМ СО МИЛЕВСКИ, ЗАБЕЛЕЖА БОКИ ЈОВАНОВСКИ НА „РЕКЕТ“

НЕ ЗНАМ ШТО ИМА ВРСКА СО ОБВИНЕНИЕТО СНИМКАВА КАЈ ШТО СИ КОКЕТИРАМ СО МИЛЕВСКИ, ЗАБЕЛЕЖА БОКИ ЈОВАНОВСКИ НА „РЕКЕТ“

Обвинетата поранешна специјална обвинителка Катица Јанева побара од судијката Васка Николовска - Масевска да ги изведе јавно двата доказа - снимки од ...
БОКИ ГО УБЕДУВА ОРЦЕ ДА БИДЕ ВТОР СОРАБОТНИК ОД ОСОМНИЧЕНИТЕ ВО „ИМПЕРИЈА“, ПРВИОТ НЕ МУ ГО ОТКРИВА, ВО СНИМКА ПУШТЕНА НА „РЕКЕТ“

БОКИ ГО УБЕДУВА ОРЦЕ ДА БИДЕ ВТОР СОРАБОТНИК ОД ОСОМНИЧЕНИТЕ ВО „ИМПЕРИЈА“, ПРВИОТ НЕ МУ ГО ОТКРИВА, ВО СНИМКА ПУШТЕНА НА „РЕКЕТ“

Во продолжение на презентација на телефонските разговори што ги снимал осомничениот во „Империја“ Орце Камчев околу нагодбите со обвинетиот во „Рекет“ ...
БОКИ ЈА ИСПОСЛИКАЛ КАТИЦА СО КУПЧЕ БАНКНОТИ ОД ПО 500 ЕВРА ДОМА КАЈ НЕА

БОКИ ЈА ИСПОСЛИКАЛ КАТИЦА СО КУПЧЕ БАНКНОТИ ОД ПО 500 ЕВРА ДОМА КАЈ НЕА

Обвинетата поранешна специјална обвинителка Катица Јанева на првата фотографија објавена како доказ за злоупотреба на нејзината функција за истрагата ...
СТОКА! – Ѝ ПИШАЛ БОКИ НА ЛИЛА ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

СТОКА! – Ѝ ПИШАЛ БОКИ НА ЛИЛА ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

На 22.10.2018, за истрагата за Поштенска банка се допишуваат осомничениот Томе Главчев и обвинетиот во “Рекет“ Бојан Јовановски - Боки 13. Главчев му ...
ГИ ВИДОВ ДОКАЗИТЕ БОКИ, ОВА Е ЧИСТ РЕКЕТ, ОДГОВОРИЛ ЗАЕВ НА БАРАЊЕТО ЗА СРЕДБА ОД ОБВИНЕТИОТ ВО „РЕКЕТ“

ГИ ВИДОВ ДОКАЗИТЕ БОКИ, ОВА Е ЧИСТ РЕКЕТ, ОДГОВОРИЛ ЗАЕВ НА БАРАЊЕТО ЗА СРЕДБА ОД ОБВИНЕТИОТ ВО „РЕКЕТ“

Во продолжение на доказната постапка за „Рекет“ кај што се обвинети Бојан Јовановски - Боки 13 и Катица Јанева, во комуникација на Боки по Вибер и Ват ...
ЗОКИ КАЖУВА ДЕКА ЌЕ ИМА ИСТРАГА, КАТАСТРОФА, СЕ ДОПИШУВАЛЕ БОКИ И РЕМЕНСКИ

ЗОКИ КАЖУВА ДЕКА ЌЕ ИМА ИСТРАГА, КАТАСТРОФА, СЕ ДОПИШУВАЛЕ БОКИ И РЕМЕНСКИ

На 24 декември 2018, на Ватсап комуницирале потпретседателката на Собранието Фросина Ременски, која е обвинета во случајот „Меѓународен сојуз“ и обвин ...
БОКИ И МАЈКА МУ ОТИШЛЕ НА ШОПИНГ ВО МИЛАНО ДВА ДЕНА ОТКАКО ГИ ЗЕЛ ТОРБИТЕ ОД КАЈ КАМЧЕВ

БОКИ И МАЈКА МУ ОТИШЛЕ НА ШОПИНГ ВО МИЛАНО ДВА ДЕНА ОТКАКО ГИ ЗЕЛ ТОРБИТЕ ОД КАЈ КАМЧЕВ

Во продолжение на доказната постапка за рекетирање со 1,5 милион евра на бизнисменот Орце Камчев од страна на Бојан Јовановски-Боки 13, за негово осло ...
ШТО МЕ ГЛЕДАШ, СЕ СМЕЕШ НА МАЛИГНОЗНА СОСТОЈБА, ГОСПОД НЕКА ТИ ВРАТИ, Ѝ ВИКАШЕ БОКИ 13 НА ОБВИНИТЕЛКАТА РУСКОВСКА

ШТО МЕ ГЛЕДАШ, СЕ СМЕЕШ НА МАЛИГНОЗНА СОСТОЈБА, ГОСПОД НЕКА ТИ ВРАТИ, Ѝ ВИКАШЕ БОКИ 13 НА ОБВИНИТЕЛКАТА РУСКОВСКА

Пред да влезе судијката Васка Николовска-Масевска утринава на судењето за „Рекет“, првообвинетиот Бојан Јовановски - Боки 13 ја колнеше обвинителката ...
СУДИЈКАТА НЕ ДОЗВОЛИ ИЗЛОЖБА НА ГАРДЕРОБАТА НА БОКИ 13 НА „РЕКЕТ“

СУДИЈКАТА НЕ ДОЗВОЛИ ИЗЛОЖБА НА ГАРДЕРОБАТА НА БОКИ 13 НА „РЕКЕТ“

Обвинетиот Бојан Јовановски - Боки 13 на денешното судење за „Рекет“ побара пред судот да бидат презентирани сите докази, вклучувајќи ја и одземената ...
ОВАА ТЕЛЕВИЗИЈА МОРА ДА ЖИВЕЕ ОД НЕШТО, ОДГОВОРИЛ БОКИ 13 НА НОВИНАР ОД „1ТВ“ ПРАШАН ДАЛИ РЕКЕТИРА

ОВАА ТЕЛЕВИЗИЈА МОРА ДА ЖИВЕЕ ОД НЕШТО, ОДГОВОРИЛ БОКИ 13 НА НОВИНАР ОД „1ТВ“ ПРАШАН ДАЛИ РЕКЕТИРА

Поранешниот новинар во „1ТВ“ Христијан Баневски во денешното сведочење на судењето за „Рекет“ кажа дека го прашал првообвинетиот Бојан Јовановски-Боки ...
1 2 10 / 17 НАПИСИ