Таг: Даниела Рангелова

1 2 324 / 24 НАПИСИ
55 ЧИЗМИ

55 ЧИЗМИ

1 Што правите?  Еве чекаме.  Што чекате? Чекаме да дојде рокот да видиме дали мандатарот ќе може да состави влада. И што ако не состави? Ќе чекаме нов ...

СТУДЕНА ВОЈНА

1 Премногу ни беше досадно изминативе две и пол години, па сега добивме малку возбуда во нашите досадни животи. Еве, за почеток, ВМРО-ДПМНЕ од контрап ...
ПОЧНА СУДЕЊЕТО НА ГРУЕВСКИ И ОБВИНЕТИТЕ ЗА НАСИЛСТВО

ПОЧНА СУДЕЊЕТО НА ГРУЕВСКИ И ОБВИНЕТИТЕ ЗА НАСИЛСТВО

Првообвинетиот Никола Груевски дојде на денешното судење за насилствата во Општина Центар и нарачаните шамари за градоначалникот Андреј Жерновски, а п ...
МОЖЕ ДА СЕ СЛИКАТЕ СО МЕНЕ, ИМ РЕЧЕ КАТИЦА ЈАНЕВА НА ВМРО-ВСКИТЕ ПРАТЕНИЦИ

МОЖЕ ДА СЕ СЛИКАТЕ СО МЕНЕ, ИМ РЕЧЕ КАТИЦА ЈАНЕВА НА ВМРО-ВСКИТЕ ПРАТЕНИЦИ

Катица Јанева пред попладневната седница на Комисијата за политички систем ги викна пратениците на ВМРО-ДПМНЕ да се сликаат со неа. Репортерот на САКА ...
1 2 324 / 24 НАПИСИ