Таг: давење

АМЕРИКАНСКА ПЛИВАЧКА СПАСЕНА ОД ДАВЕЊЕ НА СВЕТСКОТО ПРВЕНСТВО ВО БУДИМПЕШТА

АМЕРИКАНСКА ПЛИВАЧКА СПАСЕНА ОД ДАВЕЊЕ НА СВЕТСКОТО ПРВЕНСТВО ВО БУДИМПЕШТА

Американската репрезентативка во уметничко пливање Анита Алварез беше спасена од дното на базенот од својот тренер за време на Светското првенство во ...
СЕ УДАВИ 6 ГОДИШНО ДЕТЕ ВО РЕКАТA ПЕНА, ЗА МАЛКУ ЌЕ СЕ УДАВЕЛА И МАЈКА МУ СПАСУВАЈЌИ ГО

СЕ УДАВИ 6 ГОДИШНО ДЕТЕ ВО РЕКАТA ПЕНА, ЗА МАЛКУ ЌЕ СЕ УДАВЕЛА И МАЈКА МУ СПАСУВАЈЌИ ГО

Шестгодишно годишно дете паднало во реката Пена и се удавило, изјавија од Противпожарната единица во Тетово. Трагедијата се случилаоколу 13 часот в ...
ТАТКО СИ ГИ ЗАДАВИЛ ТРИТЕ ДЕЦА ВО ЗАГРЕБ И СЕ ОБИДЕЛ ДА СЕ САМОУБИЕ

ТАТКО СИ ГИ ЗАДАВИЛ ТРИТЕ ДЕЦА ВО ЗАГРЕБ И СЕ ОБИДЕЛ ДА СЕ САМОУБИЕ

Три деца, момче и девојче близнаци и уште еден син вчера беа задавени од нивниот 56-годишен татко во нивниот стан во Загреб, по што и тој се обидел да ...
ДЕВОЈЧЕТО ОД БИТОЛА СЕ УДАВИ СПАСУВАЈЌИ ЈА БРАТУЧЕТКА Ѝ

ДЕВОЈЧЕТО ОД БИТОЛА СЕ УДАВИ СПАСУВАЈЌИ ЈА БРАТУЧЕТКА Ѝ

13-годишната Џесика Мемишовска вчера се удавила во базенот Довеџик кај Битола обидувајќи се да ја спаси својата 12-годишна братучетка, со која заедно ...
4 / 4 НАПИСИ