Таг: Димитар Апасиев

КОШКАЊЕ, ПЦОСТИ, СРЕДЕН ПРСТ И ЗАКАНУВАЧКИ ПОКАЗАЛЕЦ ВО СОБРАНИЕТО, НО И ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ОД ЏАФЕРИ ДЕКА ВО ИДНИНА СЕКОЈ МОЖЕ НА ГОВОРНИЦА ДА ГО ИЗВАДИ СВОЈОТ ГОЦЕ

КОШКАЊЕ, ПЦОСТИ, СРЕДЕН ПРСТ И ЗАКАНУВАЧКИ ПОКАЗАЛЕЦ ВО СОБРАНИЕТО, НО И ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ОД ЏАФЕРИ ДЕКА ВО ИДНИНА СЕКОЈ МОЖЕ НА ГОВОРНИЦА ДА ГО ИЗВАДИ СВОЈОТ ГОЦЕ

По целодневна едносмерна расправа, во нормална атмосфера кога зборат пратениците од ВМРО-ДПМНЕ, а со силни свирежи и попречување кога реплицираат тие ...
СЕ СКОШКАА ПРАТЕНИЦИТЕ КОСТОВСКИ И АПАСИЕВ, МИСОВСКИ ГИ ДВОЕШЕ НА СЕДНИЦАТА ЗА ВЛАДИНАТА ИНФОРМАЦИЈА ЗА ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ

СЕ СКОШКАА ПРАТЕНИЦИТЕ КОСТОВСКИ И АПАСИЕВ, МИСОВСКИ ГИ ДВОЕШЕ НА СЕДНИЦАТА ЗА ВЛАДИНАТА ИНФОРМАЦИЈА ЗА ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ

Тежок инцидент се случи во вечерното продолжение на собраниската седница за Информацијата на Владата за преговарачката рамка и францускиот предлог за ...
НА ПРОТЕСТИТЕ ВЕЧЕРВА СЕ ПЛАНИРА НЕШТО ШТО НЕ ДОЛИКУВА НА ЗЕМЈА ВО НАТО, РЕЧЕ КОВАЧЕВСКИ

НА ПРОТЕСТИТЕ ВЕЧЕРВА СЕ ПЛАНИРА НЕШТО ШТО НЕ ДОЛИКУВА НА ЗЕМЈА ВО НАТО, РЕЧЕ КОВАЧЕВСКИ

На протести против францускиот предлог за почеток на пристапните преговори на Македонија со ЕУ, коишто се најавуваат пред Владата, МНР и Собранието ве ...
САМО ПСИХОПАТ МОЖЕ ДА ПЦУЕ ПОЧИНАТА МАЈКА, РЕЧЕ ПЕНДАРОВСКИ ЗА АПАСИЕВ

САМО ПСИХОПАТ МОЖЕ ДА ПЦУЕ ПОЧИНАТА МАЈКА, РЕЧЕ ПЕНДАРОВСКИ ЗА АПАСИЕВ

Димитар Апасиев е психопат, само човек кој е ушмркан или му фали нешто во главата може да пцуе починат родител, кажа претседателот Стево Пендаровски о ...
БИТОЛСКО ЏАМЧЕ

БИТОЛСКО ЏАМЧЕ

Владата ја покачи платата на работниците. Сега треба и на неработниците. ...
И ДА НЕМА ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ, ИМА ОПЦИЈА ЗА НОВО МНОЗИНСТВО ВО СОБРАНИЕТО, ВЕЛИ АПАСИЕВ

И ДА НЕМА ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ, ИМА ОПЦИЈА ЗА НОВО МНОЗИНСТВО ВО СОБРАНИЕТО, ВЕЛИ АПАСИЕВ

Лидерот на Левица Димитар Апасиев кажа дека кај граѓаните има проопозициско расположение и дека тоа води кон предвремени парламентарни избори, но и да ...
ПЕТАР ГЕОРГИЕВСКИ-КАМИКАЗА НАЈАВИ КАНДИДАТУРА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА СКОПЈЕ СО ПОДДРШКА НА ЛЕВИЦА

ПЕТАР ГЕОРГИЕВСКИ-КАМИКАЗА НАЈАВИ КАНДИДАТУРА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА СКОПЈЕ СО ПОДДРШКА НА ЛЕВИЦА

Музичарот и член на групата „Меморија“ Петар Георгиевски-Камиказа најави кандидатура за градоначалник на Град Скопје со поддршка на Левица. Георгиевск ...
ВИЕ СТЕ ИНКВИЗИТОР ОД СРЕДЕН ВЕК, МУ ОДГОВОРИ ДИМИТРОВ НА АПАСИЕВ, КОЈ ГО ОБВИНИ ДЕКА Е ШПИОН НА ЦИА

ВИЕ СТЕ ИНКВИЗИТОР ОД СРЕДЕН ВЕК, МУ ОДГОВОРИ ДИМИТРОВ НА АПАСИЕВ, КОЈ ГО ОБВИНИ ДЕКА Е ШПИОН НА ЦИА

Пратеникот на Левица Димитар Апасиев рече дека вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров кога-тогаш ќе одговара за Преспанскиот договор, на шт ...
РУСКИ ШМЕК

РУСКИ ШМЕК

1 Му благодарам на претседателот на Државната изборна комисија (ДИК) Оливер Деркоски што ме врати во младоста. Кога ја гледав прес-конференцијата на к ...
9 / 9 НАПИСИ