Таг: филмски сет

ОРУЖЈЕТО МУ БИЛО ДАДЕНО НА БОЛДВИН, ПРОНАЈДЕНИ СЕ И ДРУГИ ВИСТИНСКИ КУРШУМИ, КАЖА ПОЛИЦИЈАТА ЗА ПУКАЊЕТО ВО КОЕ ЗАГИНА СНИМАТЕЛКА

ОРУЖЈЕТО МУ БИЛО ДАДЕНО НА БОЛДВИН, ПРОНАЈДЕНИ СЕ И ДРУГИ ВИСТИНСКИ КУРШУМИ, КАЖА ПОЛИЦИЈАТА ЗА ПУКАЊЕТО ВО КОЕ ЗАГИНА СНИМАТЕЛКА

Полицијата потврди дека пронашла вистински куршуми на сетот на вестерн филмот „Раст“ во Ново Мексико, каде што минатата недела Алек Болдвин смртно ја ...
АЛЕК БОЛДВИН СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА НА СНИМАЊЕ НА ФИЛМ

АЛЕК БОЛДВИН СЛУЧАЈНО УБИ СНИМАТЕЛКА НА СНИМАЊЕ НА ФИЛМ

Една жена почина откако била застрелана од актерот Алек Болдвин со пиштол реквизит на филмски сет во Ново Мексико. Жртвата е идентификувана како 42-го ...
ЏОРЏ КЛУНИ ПОЛЕСНО ПОВРЕДЕН ОТКАКО ГО УДРИ КОЛА НА МОТОР

ЏОРЏ КЛУНИ ПОЛЕСНО ПОВРЕДЕН ОТКАКО ГО УДРИ КОЛА НА МОТОР

Холивудскиот актер Џорџ Клуни е полесно повреден откако возејќи се на мотор се судри со автомобил во Италија, јавија локалните медиуми. 57-годишник ...
АКО АКТЕР ВЛЕЗЕ СО ТЕЛЕФОН НА СЕТ, ЌЕ БИДЕ ИЗБРКАН – ХОЛИВУДСКИТЕ  РЕЖИСЕРИ ЗАБРАНУВААТ СМАРТФОНИ

АКО АКТЕР ВЛЕЗЕ СО ТЕЛЕФОН НА СЕТ, ЌЕ БИДЕ ИЗБРКАН – ХОЛИВУДСКИТЕ РЕЖИСЕРИ ЗАБРАНУВААТ СМАРТФОНИ

Тешко е да се замисли кој било агол на планетата каде што смартфоните не се присутни. Но, режисерот на „Почеток“ и „Интерстелар“ Кристофер Нолан е при ...
4 / 4 НАПИСИ