Таг: фустан

ТАМАРА КОТЕВСКА ВО КРЕАЦИЈА НА ЊУЈОРШКИOT ДИЗАЈНЕР МАРК БОУЕР НА ОСКАРИТЕ

ТАМАРА КОТЕВСКА ВО КРЕАЦИЈА НА ЊУЈОРШКИOT ДИЗАЈНЕР МАРК БОУЕР НА ОСКАРИТЕ

Македонската режисерка Тамара Котевска носи креација на дизајнерот Марк Боуер од Њујорк на вечерашното доделување на Оскарите. Котевска и Љубо Стефано ...
ЛИЗГАЧКАТА ПАПАДАКИС ПРЕЖИВЕА КОШМАР ОТКАКО Ѝ СЕ ОТВОРИ ФУСТАНОТ ВО ПЈОНГЧАНГ

ЛИЗГАЧКАТА ПАПАДАКИС ПРЕЖИВЕА КОШМАР ОТКАКО Ѝ СЕ ОТВОРИ ФУСТАНОТ ВО ПЈОНГЧАНГ

Француската лизгачка Габриела Пападакис само што почна со настапот на Зимската олимпијада во Пјонгчанг, кога ѝ се измести фустанот и доживеа непријатн ...
2 / 2 НАПИСИ