Таг: Јутјуб

1 2 10 / 13 НАПИСИ
ЈУТЈУБ ЌЕ ГИ ТРГНЕ СИТЕ ВИДЕА КОИ ШИРАТ ДЕЗИНФОРМАЦИИ ЗА ВАКЦИНИ

ЈУТЈУБ ЌЕ ГИ ТРГНЕ СИТЕ ВИДЕА КОИ ШИРАТ ДЕЗИНФОРМАЦИИ ЗА ВАКЦИНИ

Јутјуб ќе ги отстрани сите содржини кои шират дезинформации за сите одобрени вакцини. Компанијата кажа дека меѓу видеата кои ќе бидат тргнати се оние ...
ПАДНАА СЕРВИСИТЕ НА ГУГЛ, НЕ РАБОТАТ НИ ЈУТЈУБ И ЏИМЕИЛ

ПАДНАА СЕРВИСИТЕ НА ГУГЛ, НЕ РАБОТАТ НИ ЈУТЈУБ И ЏИМЕИЛ

Апликациите на Гугл, вклучувајќи ги и Јутјуб и Џимеил, паднаа денеска во голем број европски држави и во остатокот на светот, во ретко голем дефект шт ...
СО ЗОРАН МИЛЕСКИ НЕ СУМ СЕ СРЕТНАЛ ОД АВГУСТ ДО ОКТОМВРИ 2019, РЕАГИРА МИЦКОСКИ НА ОБЈАВЕНИТЕ РАЗГОВОРИ НА ЈУТЈУБ

СО ЗОРАН МИЛЕСКИ НЕ СУМ СЕ СРЕТНАЛ ОД АВГУСТ ДО ОКТОМВРИ 2019, РЕАГИРА МИЦКОСКИ НА ОБЈАВЕНИТЕ РАЗГОВОРИ НА ЈУТЈУБ

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вели дека нема ништо инкриминирачки во објавените разговори меѓу него и осудениот во „Рекет“ Зоран Милески- К ...
НАЈГОЛЕМИТЕ ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛИ 10 ДЕНА БЕСПЛАТНО ЌЕ ПРИКАЖУВААТ ФИЛМОВИ НА ЈУТЈУБ

НАЈГОЛЕМИТЕ ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛИ 10 ДЕНА БЕСПЛАТНО ЌЕ ПРИКАЖУВААТ ФИЛМОВИ НА ЈУТЈУБ

Над 20 филмски фестивали низ светот се споија и бесплатно ќе прикажуваат филмови на Јутјуб, откако пандемијата на коронавирусот ги затвори киносалите, ...
СНИМКИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ НЕЛЕГАЛНО ОД УБК ВО ВРЕМЕТО НА МИЈАЛКОВ, ВЕЛИ МИЛОШОСКИ ЗА ОБЈАВЕНИТЕ РАЗГОВОРИ СО УРГЕНЦИИ ВО ВРХОВНИОТ СУД

СНИМКИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ НЕЛЕГАЛНО ОД УБК ВО ВРЕМЕТО НА МИЈАЛКОВ, ВЕЛИ МИЛОШОСКИ ЗА ОБЈАВЕНИТЕ РАЗГОВОРИ СО УРГЕНЦИИ ВО ВРХОВНИОТ СУД

Снимките кои беа објавени вечерва нелегално се направени од УБК во 2011 година, во времето на Сашо Мијалков, напиша на својот фејсбук профил Антонијо ...
„МЕДЕНА ЗЕМЈА“ ПИРАТСКИ ПУШТЕН НА ЈУТЈУБ

„МЕДЕНА ЗЕМЈА“ ПИРАТСКИ ПУШТЕН НА ЈУТЈУБ

Документарецот „Медена земја“ кој завчера доби 2 номинации за Оскар, синоќа е пиратски пуштен на Јутјуб. Филмот на Тамара Котевска и Љубомир Стефанов ...
ПРАВДА ЗА КАТРИНА

ПРАВДА ЗА КАТРИНА

1 Ајде уште еднаш да се обидеме да ја сфатиме суштината на случајот „Рекет“. Тоа е коруптивна афера која го турна Специјалното обвинителство што треба ...
ОБВИНИТЕЛСТВОТО ОТВОРИ ПОСТАПКА ЗА НАЈНОВИТЕ СНИМКИ НА ЈУТЈУБ СО ГЛАСОТ ШТО ЛИЧИ НА ТОЈ НА КАМЧЕВ

ОБВИНИТЕЛСТВОТО ОТВОРИ ПОСТАПКА ЗА НАЈНОВИТЕ СНИМКИ НА ЈУТЈУБ СО ГЛАСОТ ШТО ЛИЧИ НА ТОЈ НА КАМЧЕВ

Обвинителството за организиран криминал и корупција по денешното објавување на аудио снимки на „Јутјуб“ пуштени на каналот „U6e Big“, отвори предмет п ...
МАСОВНА ТЕПАЧКА НА ФАНОВИТЕ НА ДВЕ ЈУТЈУБ ЅВЕЗДИ ВО БЕРЛИН, ПОЛИЦИЈАТА УПОТРЕБИ И СОЛЗАВЕЦ

МАСОВНА ТЕПАЧКА НА ФАНОВИТЕ НА ДВЕ ЈУТЈУБ ЅВЕЗДИ ВО БЕРЛИН, ПОЛИЦИЈАТА УПОТРЕБИ И СОЛЗАВЕЦ

Повеќе од 100 полицајци беа ангажирани за да се спречи масовна тепачка во Берлин, наводно организирана од две ривалски Јутјуб ѕвезди. Тепачката прв ...
НАПАЃАЧКАТА НА ЈУТЈУБ БИЛА ЛУТА ШТО КОМПАНИЈАТА Ѝ ГИ МЕНУВАЛА ВИДЕАТА

НАПАЃАЧКАТА НА ЈУТЈУБ БИЛА ЛУТА ШТО КОМПАНИЈАТА Ѝ ГИ МЕНУВАЛА ВИДЕАТА

Жената која вчера го изврши вооружениот напад во седиштето на Јутјуб во Калифорнија, наводно, била гневна што компанијата ги менувала нејзините видео- ...
1 2 10 / 13 НАПИСИ